Popis

Popis hoteľa Privát Márk

Popis

Ubytování se nachází v blízkosti středu města, cca 1500 metrů od termálního koupaliště a cca 100 metrů od autobusové zastávky. Je to samostatná budova ve dvoře domácích.

V nejbližším okolí se nachází Termální koupaliště Velký Meder – navštivte celoročně otevřený komplex bazénů s vodou z termálních pramenů, jedinečných atrakcí pro děti a relaxace pro Vás.

Ubytování

Dva pokoje se čtyřmi lůžky s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT. Společná kuchyňka pro oba pokoje.

Slevy

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby. Neobsazené lůžko bez příplatku.

Bonusy

Sleva 10% na keramické výrobky – platí při každé rezervaci

Slovensko

Slovensko sa môže pochváliť nádhernou prírodou, v rámci ktorej sú dominantou vysoké pohoria. Vysoké Tatry majú povahu veľhôr, čomu zodpovedá aj ich majestátnosť. Krása hôr vynikne ako v zime, kedy sa premenia na lyžiarsky raj, tak aj v lete, kedy je možné po dobrodružných horských chodníkoch podnikať jednu túru za druhou. Na rôzne možnosti športového vyžitia a aktivít počas celého roka nadväzuje bohatý wellness program miestnych hotelov a kúpeľov. Slovensko, to však nie sú len vysoké hory. Južná časť krajiny v oblasti Podunajskej nížiny je vyhlásenou oblasťou termálnych kúpeľov a wellness komplexov. Turistickým lákadlom je aj naše hlavné mesto. Okrem hradu predstavuje hlavný cieľ turistických návštev aj veľkolepý Dunaj. Vyberte si našu rodnú krajinu ako príjemný cieľ dovolenky s minimálnou dĺžkou cestovania.

Hotely Západné Slovensko