Popis

Popis hotela Queens Park Goynuk Hotel *****

Tento príjemný hotel sa môže pochváliť nie len aquaparkom s toboganmi, ale určite oceníte aj dobrú dostupnoť do centra za nákupmi či prechádzkou.

Poloha:

Hotel je vybudovaný priamo pri pláži v stredisku Goynuk. Nákupné možnosti sa nachádzajú nie len priamo v hoteli, ale taktiež v centre letoviska, ktoré je vzdialené iba 1 km od hotela. Známe turistické letovisko Kemer je vzdialené 6 km. Od historického centra Antalye je hotel vzdialený 36 km a od medzinárodného letiska v Antalyi 46 km.

Vybavenie:
5- poschodová hlavná budova, klubová časť s 29 blokmi dvoj a trojposchodových budov, 475 izieb, výťah, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie, 4 bary, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, vnútorný bazén, aquapark, 3 tobogany, denné a večerné animácie, miniklub, disco, fitnes, kanoe, sauna, turecké kúpele. Za poplatok: tenisové kurty, biliard, masáže, salón krásy.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek v hlavnej budove alebo v kliubovej časti (25-27 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné izby v hl. budove alebo klubovej časti (30m2, max. 4+0), centrálna klimatizácia, kúpelňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, trezor, minibar, balkón.

Stravovanie:
Ultra all inclusive formou bufetu, raňajky, neskoré raňajky 10:00 - 11:00, obedy, večere, gozleme 11:30 - 16:30, snack 12:30 - 16:30, 17:00 - 18:00, polnočný bufet 23:00 - 01:30, lobby bar, snack bar, pool bar, disco bar, miestne alkoholické, nealkoholické a niektoré importované nápoje. Za poplatok: a´la carte reštaurácie. Podrobný rozpis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.


Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na piesočnato - kamienkovej pláži. Plážový servis ako ležadlá, matrace, osušky, slnečníky sú k dispozícií zadarmo. Motorové vodné športy sú za poplatok.

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Kemer

Amara Dolce Vita

Amara Dolce Vita *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)

  

Akka Alinda Hotel

Akka Alinda Hotel *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)

  

Akka Antedon

Akka Antedon *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)

  

Amara Prestige

Amara Prestige *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)