Popis

Popis hotela Residence Eden ****

Popis

Residence Eden leží v Castelnuovo del Garda - lokalita Paradiso, asi 3 km od centra městečka Peschiera del Garda a od jezera Lago di Garda. Skládá se ze čtyř bloků dvoupatrových budov (Camelie, Phoenix, Magnolie a Limoni), umístěných ve velké zahradě s bazénem.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, animační programy, minimarket, kyvadlová doprava do městečka Peschiera, bar, bazén, wellness centrum a vnitřní bazén v Parc Hotelu (za příplatek), parkoviště, úschovna kol v hotelu Pardiso, animační programy, mini club, junior club
Ubytování:
173 komfortně zařízených apartmánů, vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout, Sat TV, klimatizace (červen-září)
MONO A2 (28 m2) – jednopokojové studio s rozkládací pohovkou
BILO A4 (40 m2) – obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí
TRILO A6 (52 m2) – obývací místnost s rozkládací pohovkou, manželská ložnice, pokoj se 2 oddělenými lůžky
Vzdálenosti:
3 km od jezera a od centra městečka Peschiera del Garda

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Benátsko