150 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Residence Gardenia ***

Poloha

komplex troch rezidencií Buganvillea, Gardenia a Gli Eucalipti nachádzajúcich sa asi 1,5 km severne od historického centra (7 km od letiska v Alghere).

Popis a vybavenie

4-poschodová budova, má recepciu, výťahy, dva bazény (z toho jeden detský) s terasou so slnečníkmi, parkovisko, úschovňa batožiny (so sprchou) je k dispozícii klientom pri príchode/odchode. V prízemí budovy je obchod a bar.

Ubytovanie

účelne zariadené apartmány sú vybavené kuchynským kútom, sprchou, WC, TV-SAT, WiFi – za poplatok, balkónom so záhradným nábytkom, trezor (za príplatok). Typy apt.: B4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským dvojlôžkom, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, výhľad na more (za príplatok); T6 Trilo pre 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, výhľad na more (za príplatok); Q8 Quadri pre 8 osôb, tri 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, dva balkóny.

Stravovanie

individuálne.

Šport a zábava

vodné športy na pláži, potápačské centrum, tenisové kurty, požičovne bicyklov, motoriek, lodiek.

Pláž

pekná dlhá piesočnatá, vzdialená 140 m s plážovým servisom (za poplatok).

Možné príplatky na mieste (na vyžiadanie klienta vopred)

• apartmán s výhľadom na more - typ B4 a T8 35 € (01.4. – 15.6., 14.9. – 28.9.), 70 € (15.6. - 14.9.), inokedy bezplatne • klimatizácia 56 €/B4, 70 €/T6 a Q8 • WiFi 1 €/1 hod., 3 €/1 deň, 18 €/týždeň • trezor 10 €/týždeň • detská postieľka do 3 r. 49 € • parkovanie 35 €/týždeň (+10 € vratná kaucia za kartu) • transfer z letiska cca 36 €/1 smer (1 – 4 osoby), 58 €/1 smer (5-8 osôb)

Poznámky

• ľubovoľné nástupné dni • min. pobyt 7 nocí v období 03.8. – 31.8., v iných termínoch 5 noci • malý pes povolený (do 10 kg)

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.