150 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Residence Gardenia ***

Poloha

čtyřpatrová rezidence leží 1.5 km od centra, 150 m od bílé písečné pláže.

Ubytování

apartmány mají sociální zařízení, kuchyňský kout, fén, TV, wi-fi, balkon, za poplatek trezor a klimatizace, bilo pro 4 osoby – obývací místnost s dvougaučem, ložnice s manželskou postelí nebo 2 lůžky, trilo pro 6 osob – obývací pokoj s dvougaučem, 2x ložnice s manželskou postelí nebo 2 lůžky.

Vybavení

bazén, recepce, nedaleko obchody a supermarket, plážový servis (slunečník, křeslo a lehátko) a parkoviště za poplatek, k dispozici je i veřejná pláž, wi-fi zdarma, městský autobus do Alghera a na okolní pláže.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.