200 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá, kamienková

Popis

Popis hoteľa Residence Pungenti

Charakteristika

rezidenčné komplexy sa nachádzajú neďaleko centra i pláže, v oblasti Caletta di Castiglioncello.

Ubytovanie

apartmány sú príjemne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia (len v D8), Wi-Fi (v spoločných priestoroch a na balkónoch), balkon/ terasa/ záhradka. B4/5: (max. 5 osôb)/ spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s dvomi rozkladacími lôžkami (alebo s rozkladacím dvojlôžkom) a kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, Wi-Fi (v spoločných priestoroch a na balkóne), balkon/ terasa/ záhradka. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok). C6/7: (max. 7 osôb)/ spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, Wi-Fi (v spoločných priestoroch a na balkóne), balkon/ terasa/ záhradka. Prístelka pre 7. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok). D8/9: (max. 9 osôb)/ (dvojpodlažný apartmán) - 2. poschodie - spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, podkrovie - dve spálne po dvoch lôžkach, SPR+WC, klimatizácia, Wi-Fi (v spoločných priestoroch a na balkóne), balkon/ terasa/ záhradka. Prístelka pre 9. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, 35 €/týždeň, príp. možno vziať vlastnú.

Služby

v blízkosti obchody, bary, reštaurácie, diskotéka, turistický prístav s môžnosťou prenájmu lodiek, tenisové kurty, futbal, bocce (všetko za poplatok).

Parkování

1 miesto/ apartmán (zahrnuté v povinnom poplatku).

Vzdialenosť od centra

200 m Caletta, Castiglioncello 1,3 km.

Vzdialenosť od pláže

150 m.

Pláž

piesočná s kamienkami, plážový servis možno dokúpiť na mieste (na pláži Il Garagolo so zľavou 10% - nutná rezervácia už pri objednávke ubytovania).

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, 50 €/pobyt.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Toskánsko