30 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Resort Dalmacija

Poloha

Resort se nachází cca 50 m od krásné oblázkové pláže a cca 500 m od centra města. Bungalovy a pavilony leží v krásné přírodě a jsou obklopeny borovým lesem.

Vybavení

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, hyg. zařízení, SAT TV a klimatizace. Balkon za příplatek.

Služby

Ubytování s polopenzí. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. U večeře nápoj zdarma.

Sport

Vodní sporty

Speciální nabídka

Dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA. Slevy do 18 let. SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 8% do 31.1. a 5% do 31.3.

Tipy na výlety

Poloostrov Pelješac, Brač, Hvar, Dubrovník, Makarska, pohoří Biokovo.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.390 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa dle str. 4.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia