50 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Rezidence Sas De Pelf ***

Popis

Luxusní rezidence, postavená v blízkosti centra historického města Zoldo Alto, nabízí ubytování i pro ty nejnáročnější klienty.
Vybavení a služby:
recepce, posilovna, lezecká stěna, parkoviště, zahrada, internet point, wi-fi, bar, společenská místnost, lyžárna
Ubytování:
v apartmánech s vlastním sociálním zařízením, sejfem, fénem, telefonem, TV, mikrovlnka,
BILO 3 – 1 ložnice s francouzským rozkládacím lůžkem (1,5), obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, TV
BILO 4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem na spaní pro 2 osoby, kuchyňský kout, TV, některé apartmány mají 2x sociální zařízení (na vyžádání)
TRILO 6 - ložnice s manželskou postelí, ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, TV, 2x vlastní sociální zařízení
Vzdálenosti:
cca 500 m od vleků a centra města

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.