300 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Rezidence Valpicolla ***

Moderní rezidence má k dispozici 16 prostorných apartmánů typu BILO, které jsou zařízeny nábytkem z masivního dřeva. Vedle rezidence se nachází hotel Valgranda s bazénem, fitnessem, saunou, vířivkou, tureckými lázněmi a další nabídkou služeb, které mohou využít klienti z rezidence.

Vybavení rezidence

parkoviště Vybavení hotelu Valgranda: bazén (zdarma), relaxační centrum, restaurace

Vzdálenosti

od centra - 200 m Pecol di Zoldo Alto, od sjezdovky - 300 m od sjezdových tratí Civetta – Zoldo (lanovka Pian del Crep)

Vybavení apartmánů

příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba), TV/Sat., balkón, trezor BILO 4: 38m2, obývací pokoj s vyklápěcí manželskou postelí, předsíň s palandou BILO 4 BIG: 50 m2, obývací pokoj s vyklápěcí manželskou postelí, další pokoj s manželskou postelí nebo 2 oddělená lůžka

Proč právě sem

výborná poloha * pěkné apartmány * dobrá cena

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.