Popis

Popis hotela Riagor

Poloha a popis

Hotel se nachází v klidné části Slunečného pobřeží, do centra je cca 10 min. pěší chůze nebo můžete jet 1 zastávku autobusem - autobusová zastávka je cca 150 m od hotelu. Historický Nesebar se nachází 2km od hotelu. Letiště v Burgasu je vzdáleno cca 35km.

Vybavenie hotela

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace, směnárna, obchod s potravinami, výtah, bazén s oddělenou částí pro děti, trezor (za poplatek) a připojení k internetu na recepci zdarma, dětská postýlka za poplatek.

Vybavenie izby

Dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek (rozkládací křeslo), balkon, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), SAT/TV, minibar, telefon, klimatizace zdarma.
Možnost pokojů Deluxe

Stravovanie

Program All Inclusive:
Snídaně (08.00-10.00) obědy (12.00-14.00) a večeře (18.30-21.00) formou švédských stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-22.00). Ke snídani se podává čaj, káva, kakao, mléko, postmixové nápoje.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 350 m od hotelu Riagor. Lehátka a slunečníky za poplatek, bohatá nabídka vodních sportů.

Povolená hmotnosť batožiny

15 kg na osobu + 5 kg kabinove zavazadlo

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.