Popis

Popis hotela Riagor

Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km. Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie (700 m) Typ pláže: Verejná piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže: 300 m.

Základné informácie

Obľúbený rodinný hotel v severnej časti Slnečného pobrežia, kde určite nielen deti ocenia blízkosť neďalekého Aqua Parku. Šesťpodlažná budova pozostáva zo 74 izieb a ponúka vonkajší bazén, detský bazén, strážené parkovisko, obchod, zmenáreň, požičovňa motorových vozidiel a trezor na recepcii. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.  

Poloha

Hotel sa nachádza približne 35km od letiska a do centra letoviska je to asi 700m.  

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatzáciou, TV, trezorom, telefónom, chladničkou, trezorom a internetom . K dispozícii je kúpeľňa s WC, sprchou a fénom. Izby sú upratované denne.  

Pláž

Verejná piesočnatá pláž sa nachádza 300m od hotela. Hotel neposkytuje plážové osušky. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok, pri bazéne zdarma.  

Strava

K dispozícii je hotelová reštaurácia a 3 bary (vrátane baru pri bazéne)  

Pre deti

Deťom je k dispozícii detský bazén, detská postieľka, detské ihrisko a detská stolička v reštaurácii.

Šport a zábava

Hostia môžu využívať vonkajší bazén (k dispozícii sú ležadlá a slnečníky zadarmo).  

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie