Popis

Popis hotela Riagor

Hotel ocenený ako najlepší trojhviezdičkový prímorský hotel v roku 2015. Svojou polohou je ideálnou voľbou pre hostí, ktorí chcú stráviť dovolenku v tichšom prostredí.

Poloha:
Hotel sa nachádza v severnej časti Slnečného pobrežia. 350 m od hotela nájdete Aqua Park. Neďaleko hotela sa nachádza bazár, autobusová zástavka a taktiež množstvo barov, reštaurácií a obchodov. Centrum Slnečného pobrežia sa nachádza 500 m od hotela. Historické centrum mesta Nesebar je vzdialené od hotela 4 km a medzinárodné letisko 22 km.

Vybavenie:
5- poschodová budova, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne v rámci all inclusive programu zadarmo, parkovisko.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prístelok (max 2+2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., 2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 alebo 2 prístelok (max 2+2), kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, balkón. Za poplatok: minibar, trezor, detská postieľka (1,50€/deň).Stravovanie:
All inclusive. Raňajky 08:00 - 10:00, obedy 12:30 - 14:00, večere 18:00 - 21:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:00.

Pláž:
Piesočnatá pláž sa nachádza približne 300 m od hotela, ležadlá, slnečníky a ponuka vodných športov je k dispozícií za poplatok.

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie