1500 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Riu Vistamar ****

Poloha

Na skalnom výbežku s nádherným panoramatickým výhľadom na oceán. Cca 2 km letovisko Puerto Rico, nákupné možnosti 900 m, autousová zastávka 100 m.

Vybavenie

Hotel po kompletnej rekonštrukcii v roku 2017, vstupná hala s recepciou, reštaurácie, bary, ázijská reštaurácia, minimarket. Vonku 2 bazény, terasa s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, bar pri bazéne.

Izby

DRSV: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), TV/sat., klimatizácia, stropný ventilátor, minichladnička, trezor, balkón alebo terasa, výhľad na more.
JS: pozri DRSV, priestrannejšia.

Zábava

Denný a večerný animačný program pre dospelých i deti, večerné show a vystúpenia.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Obľúbená umelo vytvorená pláž karibského typu Playa Amadores v chránenom zálive s pozvoľným vstupom do mora cca 2 000 m. Ležadlá a slnečníky zadarmo. Hotelový bus na pláž zadarmo.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Ľahký snack (24 hodín denne) Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (24 hodín denne)

Športová ponuka

Zadarmo: fitness, multifunkčné ihrisko, volejbal.
Za poplatok: vodné športy na pláži, golfové ihrisko 15 km.

Pre deti

Detský bazén, bazénik pre najmenších, detský klub, ihrisko.

Internet

Zadarmo: WiFi v celom hoteli.

Platobné karty

EC/MC, VISA, Diners Club.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Junior suite (JS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

70 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach