Popis

Popis hotela Rixos Premium Tekirova *****

Poloha a popis

Hotelový komplex Rixos Tekirova sa nachádza na okraji pohoria Taurus v oblasti Tekirova, v blízkosti antického mesta Phaselis a mesta Olympos. Neďaleko hotela je nákupné centrum sa nachádza, iba 10 min. pešej chôdze. Konmplex je vzdialený 17 km od centra Kemeru, 60 km od centra Antalye a 73 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Vybavenie hotela

Vstupná hala s recepciou, wifi v lobby (zdarma), premium wifi v lobby a na izbách (za poplatok), hlavná reštaurácia, 4 a'la carte reštaurácie (nutná rezervácia vopred, za poplatok), 8 barov v hoteli, pri bazéne a na pláži. Vonkajšie bazény (jeden so šmykľavkami), detský bazén, vnútorný bazén, ležadlá, matrace, osušky, slnečníky pri bazéne. Ďalej wellness centrum, animačné programy, kino, galavečery, fitnes centrum, sauna, turecké kúpele, para, salón krásy, práčovňa, herné miestnosť, párty na pláži, živá hudba, konferenčné priestory, obchody so suvenírmi.

Vybavenie izby

Izby sa delia na ECO, štandardné izby a rodinný bungalov. Štandardné izby sa nachádza v bloku B, majú rozmery 26 m2 a sú vybavené centrálnou klimatizáciou (v závislosti od počasia), satelitný TV, minibarom, trezorom, telefónom (v kúpeľni i na izbe), kúpeľňou (s vaňou alebo sprchou), WC, sušičom vlasov, županom a balkónom. Delí na izby s výhľadom na more as výhľadom do záhrady. Eco izby môžu byť v odľahlejšie časti hotelového komplexu a môžu byť rozmerovo menšie. Rodinné bungalovy môžu ubytovať až 5 osôb a sú na spätné vyžiadanie.

Stravovanie

All inclusive formou bufetu zahŕňa: Raňajky: 07:00 - 11:00 Turecké palacinky: 11:00 - 16:00 Obed: 12:30 - 14:30 Detský bufet: 12:00 - 13:00 Fast food: 12:00 - 16:00 Zmrzlina, desert, cukráreň 12:00 - 17:00 Káva, čaj a zákusky 15:30 - 17:00 Hamburger 16:00 - 18:00 Detský bufet: 18:00 - 19:00 Večera: 19: 00 - 21:30 Polnočná Bufet: 00:00 - 02:00 Možno využiť raz týždenne á la carte reštaurácii (talianska, rybia, barbecue) druhýkrát už za poplatok. Nutná rezervácia deň vopred. Neobmedzená konzumácia miestnych a vybraných importovaných alkoholických a nealkoholických nápojov od 9:00 - 02:00, minibar na izbe (jedno doplnenie zdarma). Zmena programu a časov all inclusive vyhradené - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis

Súkromná kamienková pláž priamo pri hoteli. Slnečníky a lehátka zadarmo. Bar na pláži zadarmo. Vodné športy za poplatok.

Pre deti

Mini-klub pre deti 4-12 rokov, detský bazén, šmykľavky, detské ihrisko, detská reštaurácia, mini disko, stráženie detí (za poplatok). Miniclub je otvorený od 10:00 do 23:00, špeciálne identifikačné kartičky, kde je meno, číslo izby a meno rodiny.

Šport a zábava

Tenis (3 tenisové kurty), stolný tenis, šípky, aerobik, vodná gymnastika, lukostreľba, plážový volejbal, futbal, basketbal, vodné pólo, fitnes centrum, sauna, para, turecké kúpele. Za poplatok: biliard, elektronické hry, bowling, tenisové vybavenie, lekcie tenisu, požičovňa notebookov, škola potápania, vodné športy, peeling, masáže, kúpeľné centrum,

Služby v cene

All inclusive zahŕňa: ležadlá, matrace, osušky, slnečníky pri bazéne a na pláži, tenis, stolný tenis, šípky, aerobik, vodná gymnastika, lukostreľba, plážový volejbal, futbal, basketbal, boccia, vodné pólo, fitnes centrum, kanoe, vodné bicykle, surfovanie (s licenciou), nemotorizované vodné športy na pláži, detský klub 4-12 rokov, wellness centrum (2 × vstup do sauny, turecký kúpeľ, relaxačná miestnosť), biliard, kurzy varenia, kino, galavečer, party na pláži, diskobar, živá hudba pri bazéne, animačné programy, umelecký kútik.

Služby za poplatok

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Kemer

Doubletree By Hilton

Doubletree By Hilton *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)

  

Sailor's Beach Club

Sailor's Beach Club ****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)

  

Amara Prestige

Amara Prestige *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)