200 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Roc Linda ***

Popis

Vzdialenosť od letiska: Palma de Mallorca, 3 km Najbližšie mesto (km): Palma de Mallorca, 5 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 500 m

Základné informácie

Trojhviezdičkový hotel je vhodnou voľbou na oddych a zábavu počas dovolenky. Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2006 a je blízko letiska. Pre hostí je k dispozícii televízna miestnosť, knižnica, internetová miestnosť (za poplatok), wifi pripojenie, parkovisko.

Poloha

Hotel sa nachádza 3 km od medzinárodného letiska Palma de Mallorca, 5 km od centra mesta Palma de Mallorca a 500 m m od verejnej pláže.

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou klimatizáciou, telefónom, SAT-TV, Wi-Fi pripojením, trezorom (za poplatok), varnou kanvicou, mini chladničkou, kúpeľňou s WC. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž

Verejná piesočnatá pláž sa a nachádza 500 m od hotela, je predelená od hotela verejnou komunikáciou. Plážové osušky sú za depozit, slnečníky a ležadlá sú na pláži za poplatok

Strava

Pre hostí je k dispozícii hlavná reštaurácia a lobby bar.

Pre deti

Pre deti je k dispozícii detský vonkajší bazén, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie.

Šport a zábava

Hostia môžu využiť bez poplatku vonkajší bazén, šípky, herňu, za poplatok tenisové kurty, minigolf, biliard, požičanie bicyklov, požičovňu áut.

Koncept

Hotel ponuka ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou formou otvoreného bufetu. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela

Dôležité informácie

Asistencia delegáta na telefóne v anglickom jazyku. Od 1.7.2016 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce na Malorku. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení. Hotely kategórie 1-2-3 - sezóna  2 EUR / izba / noc; mimo sezóna ** 0,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie 3 superior – 4 - sezóna 3 EUR / izba / noc; mimo sezóna 0,75 EUR / izba / noc Hotely kategórie 4 superior - 5  -  sezóna 4 EUR / izba / noc; mimo sezóna 1 EUR / izba / noc * Máj – Október ** November – Apríl V cene je zahrnutá príručná batožina (40 x 20 x 25 cm). Batožina do podpalubia je za poplatok. Možnosť dokúpenia: Príručná batožina (55x40x20 cm) 10 kg + prednostné nastúpenie 12€/osoba/smer 20 kg batožina do podpalubia 25€/osoba/smer Rezervácia miesta v lietadle STANDARD 9€/osoba/smer FRONT SEAT 22€/osoba/smer EXTRA LEGROOM SEAT 24€/osoba/smer Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena nie je možná.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Hotely Mallorca