Popis

Popis hotela Rodos Blue Resort ***

Poloha

Užite si skutočný luxus na slnečnom Rhodose v priateľskom hoteli Rodos Blue. Tento atraktívny komplex sa nachádza oproti golfovému ihrisku, zároveň neďaleko tenisových kurtov, pri vstupe do mesta Afandou. Ponúka izby so všetkým, čo potrebujete, aby ste sa cítili ako doma. Hotel zaručuje pohodlnú dovolenku pre všetky kategórie návštevníkov. Objavujte pláže Afandou, Kolymbia (vzdialenosť 5 minút autom), Lindos (40 minút autom) a návštevu mesta Rhodos alebo starého mesta (18 km).
Vzdialený od letiska RHO cca 22 km

Ubytovania

K dispozícii sú: dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky a rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek.
Izby majú kúpeľňu s fénom, satelitnú TV, pracovný stôl, trezor (na prenájom), chladničku a balkón. Klimatizácia je k dispozícii na vyžiadanie a za poplatok. Detská postieľka je zadarmo a len na vyžiadanie. Hotel svojim hosťom ponúka aj bezplatné súkromné parkovisko.

Služby hotela

recepcia s nepretržitou prevádzkou, bazén, raňajkový bar, bezplatný internet, detské ihrisko, bezplatné parkovanie, biliard, bezplatný transfer, ktorý premáva k pláži Afandou niekoľkokrát denne

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia.
Deň môžete začať chutnými raňajkami v hotelovom raňajkovom bufete. Hotel svojim návštevníkom ponúka aj tematické grécke a karaoke večery a má vybavenie aj na grilovanie.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos