Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Salalah Rotana Resort *****

Poloha: Salalah Rotana Resort má 400 pokojů, obklopuje ho udržovaná zahrada a pláž. Resort leží v jihovýchodní části Ománu, transfer z mezinárodního letiště v Salalah trvá cca 30 minut jízdy.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětský klub pro děti 4-12 let, hlídání dětí, lázně, sauna, masáže, salon krásy, konferenční místnosti a vybavení, obchůdek se suvenýry, směnárna, prádelna, parkoviště atd.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, Wi-fi, trezor, varná koncice, většina pokojů má balkon nebo terasu.

Stravování: Snídaně, za příplatek obědy, večeře nebo all inclusive.

Pláž: Písečná u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, tenis, vodní sporty na pláži.

Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Ománu.

2.den Přílet v časných ranních hodinách, transfer do hotelu, ubytování, volný program

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Omán

Arabský štát Omán poskytuje široké možnosti rozvoja cestovného ruchu. Jeho prostredie predstavuje rozprávkovú ríšu orientu. Z prírodného hľadiska je tvorený púšťami, oázami, horskými masívmi a úrodnými nížinami pozdĺž prechodných alebo trvalých riek. Skutočnú krásu predstavujú nedotknuté pláže Arabského mora. Najobľúbenejšie obdobie pre návštevu Ománu je október až máj. V zime siahajú teploty v Ománe mierne nad 20 °C, preto je to ideálne obdobie na cestovanie, na jar a na jeseň sú zase skvelé podmienky pre pobyt pri mori. V lete panujú horúčavy aj nad 40 °C. Doslova magické sú rôzne prejavy a zvyklosti miestnej kultúry. Najviac preslávené sú miestne bazáre a trhy. Ománska kuchyňa je veľmi pestrá a môže sa pochváliť najmä skvelou prípravou rýb, mäsa a prílohami, akými sú ryža alebo chlebové placky. Exkluzívna je tradičná káva z Džezva. Najvyhľadávanejšou prímorskou lokalitou v Ománe je Dafár.

Víza
• môžu turisti vybaviť elektronicky - cez webovú stránku https://evisa.rop.gov.om (len v angličtine)
• alebo po prílete do destinácie

Hotely Omán