SBH Hotel Monica Beach Resort

  Španielsko, Fuerteventura, Costa Calma

SBH Monica Beach Resort

    Španielsko, Fuerteventura, Kanárske ostrovy, Costa Calma, Jandía
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Nasledujúci text je strojovo preložený... zobraziť v origináli zobraziť v origináli
PRIAME MIESTO NA BEACH ... MINI A TEEN CLUB ... ALL INCLUSIVE ...

Poloha: priamo na dlhej piesočnatej pláži. Centrum mesta Costa Calma s množstvom reštaurácií, barov a obchodov je vzdialené asi 200 metrov. Transfer z letiska: cca 70 až 110 minút.

Vybavenie: Hotel disponuje 85 apartmánmi a 324 izbami, výťahmi, Wi-Fi (za poplatok), bufetovou reštauráciou, bufetovou reštauráciou (nutná rezervácia, otváracia doba závislá na obsadenosti), barmi a mini marketom. Vonku sú 2 bazény (1 z nich je vyhrievaný) a snack bar pri bazéne. Plážové ležadlá a slnečníky sú pri bazéne, na pláži za poplatok. Uteráky geg. Kaucia, zmena za poplatok.

Dvojlôžková izba (A1-3N), asi 20 metrov štvorcových, s klimatizáciou, minibarom, trezorom, satelitný TV, Wi-Fi (GEG na mieste.), Telefón, kúpeľňa s vaňou a sprchou, WC, sušičom vlasov a balkón / terasa. Možnosť doobjednania s výhľadom na more (A1-3M). Izba Premium (A2P) s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, trezor (vrátane), Wi-Fi v cene (1 prístup na izbu), župany, osušky, košík s ovocím a 1 fľaša kávy. Voda pri príchode a 1x / pobyt preferovaná rezervácia v tematickej reštaurácii (ázijské), inak A2M. Apartmány (A2-3C), asi 30m2, s výhľadom na more, inak A2N. Apartmány (C2-4B), asi 57m2, ponúkajú obývaciu izbu / spálňu so samostatnou spálňou, kuchynský kút a mikrovlnnú rúru, inak A2N.

Jedlo a pitie: All Inclusive. Na večeru sa vyžaduje vhodné oblečenie (pre mužov dlhé nohavice).

All Inclusive: Bufety. Late riser raňajky do 12 hodín. Vybrané miestne nápoje od 11-23 hodín. Občerstvenie od 14.30 do 15.30. Dort, káva a čaj od 16-17.30 hodín. Zmrzlina pre deti. Nosenie náramku AI je povinné.

Zábava: animácia 6x / týždeň.

Šport / Aktivity: Vrátane: Posilňovňa, minigolf, multifunkčné športové ihrisko , tenis, stolný tenis, volejbal. Opp. Geb.: Billard.

Rodiny: 2 bazény pre deti, mini- (4-12 rokov), detský klub (13-16 rokov, počas sviatkov, v medzinárodnom jazyku), Club Beachy, detské ihrisko. Vo večerných hodinách predvádzajú deti sep.

Info: Kategória krajiny: 4 hviezdy.

Doplnkové služby : All Inclusive by SBH (22664A 1L): Okrem vášho hotela vo všetkých ostatných hoteloch SBH môžete využívať služby all-inclusive s výnimkou SBH Costa Calma Palace & SBH Crystal Beach. Zahŕňa to jedlá a nápoje v hoteloch, ako aj ponúkané športové zariadenia.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

SBH Hotel Monica Beach Resort ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

Popis ubytovania a programu zájazdu v origináli

Nasledujúci text je zobrazený v origináli ... zobraziť strojový preklad
DIREKTE STRANDLAGE ... MINI- UND TEENSCLUB ... ALL INCLUSIVE ...
Lage: Direkt am langen Sandstrand. Das Zentrum von Costa Calma mit zahlreichen Restuarants, Bars und Geschäften befindet sich in ca. 200 m Entfernung.
Ausstattung: Das Hotel verfügt über 85 Appartements und 324 Zimmern, Lifts, WLAN (geg. Geb.), Buffetrestaurant, Buffet-Themenrestaurant (Reservierung erforderlich, Öffnung belegungsabhängig), Bars und Minimarkt. Im Außenbereich befinden sich 2 Pools (davon 1 beheizbar) sowie die Pool-/Snackbar. Liegen und Schirme sind am Pool inkl., am Strand geg. Gebühr. Badetücher geg. Kaution, Wechsel gegen Gebühr.
Unterbringung: Doppelzimmer (A1-3N), ca. 20 qm, mit Klimaanlage, Minibar, Mietsafe, SAT-TV, WLAN (geg. Geb.), Telefon, Bad mit Badewanne und Dusche, WC, Föhn und Balkon/Terrasse. Wahlweise mit Meerblick (A1-3M) buchbar. Premium-Zimmer (A2P) mit Tee-/Kaffeezubereiter, Safe (inkl.), WLAN inklusive (1 Zugang pro Zimmer), Bademäntel, Badetücher, Obstkorb und 1 Fl. Wasser bei Ankunft und 1x je Aufenthalt eine bevorzugte Reservierung im Themenrestaurant (asiatisch), sonst wie A2M. Suiten (A2-3C), ca. 30 qm, mit Meerblick, sonst wie A2N. Die Appartements (C2-4B), ca. 57 qm, bieten Wohn-/Schlafraum mit sep. Schlafzimmer, Kochecke und Mikrowelle, sonst wie A2N.
Essen & Trinken: All Inclusive. Zum Abendessen wird um angemessene Kleidung gebeten (für Herren lange Hosen).
All Inclusive: Buffets. Kont. Spätaufsteherfrühstück bis 12 Uhr. Ausgewählte lokale Getränke von 11-23 Uhr. Snacks von 14.30-15.30 Uhr. Kuchen, Kaffee und Tee von 16-17.30 Uhr. Eiscreme für Kinder. Das Tragen eines AI-Armbandes ist obligatorisch.
Unterhaltung: 6x je Woche Animation.
Sport/Unterhaltung: Inkl.: Fitnessraum, Minigolf, Multifunktionssportfeld, Tennis, Tischtennis, Volleyball. Geg. Geb.: Billard.
Familien: 2 Kinderpools, Mini- (4-12 J.), Teensclub (13-16 J.; in den Ferien, intern. Sprache), Club Beachy, sep. Kindershows.
Info: Landeskategorie: 4 Sterne.
Zusatzleistungen: All Inclusive by SBH (22664A 1L): Sie können die All-Inclusive Leistungen zusätzlich zu Ihrem Hotel auch in allen anderen SBH Hotels mit Ausnahme des SBH Costa Calma Palace & SBH Crystal Beach nutzen. Dazu gehören Speisen und Getränke in den Hotels sowie die angebotenen Sportmöglichkeiten.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 909 320
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach