Priamo pri pláži | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Sea Planet Hotel Resort *****

Poloha

Hotel sa nachádza v oblasti Kizilot cca 12 km od mesta Manavgat a 17 km od mesta Side. Medzinárodné letisko v Antalyi cca 72 km.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 5 reštaurácií à la carte, 7 barov, kaderníctvo, menšia obchodná arkáda, 2 bazény (1 z nich so šmykľavkami), detský bazén, terasa na opaľovanie. Ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), individuálna klimatizácia, TV/sat., telefón, trezor za poplatok, minibar (naplnený pri prílete nealkoholickými nápojmi a pivom, následne denne doplňovaný vodou), balkón.
DRSS: pozri DR, strana k moru.
DRSV: pozri DRSS, výhľad na more.
DRP: pozri DRSS, menej výhodná poloha, bez výhľadu na more, spravidla bez balkóna.
FR2: pozri DRSS, oddelená spálňa, bez výhľadu.
FR2SV: pozri DRSV, oddelená spálňa.

Zábava

Denné aj večerné animačné programy.

Stravovanie

Pozri program all inclusive plus.

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž pri hoteli, mólo. Ležadlá a slnečníky zadarmo.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky Popoludňajší snack Gözleme (turecké placky) Nočný snack 1× za týždeň možnosť večere v reštaurácii à la carte (nutná rezervácia) Alkoholické aj nealkoholické nápoje miestnej výroby (24 hodín denne)

Športová ponuka

Zadarmo: fitness, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, boccia, aerobik.

Pre deti

Miniklub (4 – 12 rokov), detský bazén, detský bufet, detská postieľka (na vyžiadanie).

Wellnes

Zadarmo: turecké kúpele (iba vstup), sauna Za poplatok: masáže, peeling a ostatné procedúry v spa centre

Pre handicapovaných

6 izieb plne prispôsobených hendikepovaným klientom.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby a na izbách. Za poplatok: internetová kaviareň.

Platobné karty

VISA, EC/MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRSS/DRSV/DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 1 dospelý + 1 dieťa Rodinná izba (FR2/FR2SV): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 13 rokov.

Doba transferu

70 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Sea Planet Hotel Resort *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospelú osobu