Hotel Seher Sun Beach

  Turecko, Side, Colakli

Seher Sun Beach

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli
Číslo zájazdu: 990 452
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Pri piesočnatej pláži, v okolí ďalšie hotelové komplexy. Centrum Side 7 km, najbližšia lekáreň v nákupnom centre v blízkosti hotela.

Vybavenie

Hlavná štvorposchodová budova a dve vedľajšie budovy. Vstupná hala s recepciou v hlavnej budove, TV miestnosť, 2 výťahy (len v hlavnej budove), hlavná hotelová reštaurácia s terasou, snack bar, ďalšie bary, 2 reštaurácie à la carte za poplatok (rybia a turecká), menšie obchodíky, kaderníctvo , kozmetika, pedikúra. Vonku bazén s oddelenou časťou pre deti s malou šmykľavkou, terasa na opaľovanie s ležadlami, slnečníkmi, osuškami (zadarmo, výmena za poplatok), sprcha pri bazéne. V sesterskom hoteli Seher Resort na využívanie centrum hier (bowling, internet, playstation, air hockey a ďalšie elektronické hry – všetko za poplatok). Možnosť využitia toboganov sesterských hotelov Seher Sun Palace a Seher Resort (v určených časoch).

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), individuálna klimatizácia, TV/sat., telefón, minibar (nealkoholické nápoje, denne dopĺňaný), trezor za poplatok, balkón.
DRP: pozri DR, menej výhodná poloha.
FR: pozri DR, 1 miestnosť s poschodovými posteľami.

Stravovanie

pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do vody vzdialená 100 m od hotela. Lehátka, slnečníky a matrace (zdarma), osušky nie sú k dispozícii. Bar, sprchy na pláži.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky Obedové snacky v plážovom bare Popoludňajšia káva, čaj Polnočný snack – polievka Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje Zmrzlina v určených časoch

Športová ponuka

Zadarmo: tenisový kurt (pevný povrch, osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, šípky, fitness.
Za poplatok: vodné športy na pláži, bowling, biliard.

Wellnes

Za poplatok: turecké kúpele, sauna, masáže

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.
Za poplatok: internetový kútik.  

Platobné karty

VISA, MC, Maestro.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Rodinná izba (FR/DRR): 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Dieťa do 13 rokov.

Doba transferu

60 min

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Nev-dama (Fischer), IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Seher Sun Beach ****
  • Lokalita podľa CK: Turecká riviéra
  • Miesto podľa CK: Side - Evrenseki

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Seher Sun Beach ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 100 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 990 452
Dnes 7.30–17 h

Lokalita

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Nezáväzná objednávka

Seher Sun Beach
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli

Cena
632 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 990 452

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
631,92 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €