100 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Seher Sun Beach ****

Popis

Vzdialenosť od letiska: 55 km Najbližšie mesto (km): Colakli (približne 4 min.) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 70 m

Základné informácie

Príjemný štvorhviezdičkový hotel sa nachádza 6km od mesta  Side, iba približne 4min. Chôdze  od nákupných možností v stredisku Kolakli. Hotel pozostáva z jednej hlavnej budovy a dvoch vedľajších budov, spolu má 197 izieb. K dispozícii je vstupná hala s recepciou, 2 výťahy (v hlavnej budove), vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, tobogány (v hoteli Seher Resort & Spa), menší obchod, kaderníctvo, lekár, WiFi, hammam, fitnes centrum, internetový kútik.

Poloha

Hotel sa nachádza približne 4 min. chôdze od najbližšieho centra Colakli, 6 km od centra Side a 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Stredisko Manavgat je vzdialené 8km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón, kúpeľňu/WC, sušič na vlasy, telefón, TV, minibar, individuálne ovládaná klimatizácia. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón. 

Pláž

Nádherná piesočnatá pláž je vzdialená približne 70 m. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Výmena osušiek je za poplatok.

Strava

 Hlavná reštaurácia s vnútornou i vonkajšou kapacitou,  a´la carte reštaurácia, kaviareň, niekoľko barov.

Pre deti

Deti môžu využiť mini klub, detské ihrisko, detský bazén, animačné programy pre deti a mini disko.

Šport a zábava

Je možné využiť denné a večerné animácie, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, biliard, fitnes centrum, tenisový kurt (večerné osvetlenie a tenisové vybavenie sú za poplatok). Za poplatok sú k dispozícii vodné športy, herňa (bowling, biliard, playstation vo vedľajšom hoteli Seher Resort & Spa) a internetový kútik.

Wellness

Zdarma je možné využiť hammam a saunu, ostatné služby a procedúry SPA centra sú za poplatok.

Koncept

 All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, polnočné občerstvenie, snacky, cukráreň (otvorená vo vyhradených hodinách)vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje Čerstvé ovocné šťavy, importované nápoje a nápoje na diskotéke sú spoplatnené. Podrobný rozpis služieb All inclusive dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.