350 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Seher Sun Palace Resort & Spa *****

Poloha

Cca 7 km od centra Side a cca 10 km od Manavgatu. Nákupné možnosti v blízkosti hotela.

Vybavenie

280 izieb, vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 reštaurácie à la carte za poplatok (turecká a rybia), niekoľko barov, menšia obchodná arkáda, konferenčné miestnosti, bazén s terasou na opaľovanie, detský bazénik a menší bazén so šmykľavkami. Ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne zadarmo, výmena osušiek za poplatok.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), individuálna klimatizácia, TV/sat., minibar (fľaša vody pri príchode), telefón, trezor za poplatok, balkón alebo terasa.
DRP: pozri DR, menej výhodná poloha.
FR2: pozri DR, oddelená spálňa a 4 pevné lôžka.

Zábava

Animačné programy v hoteli, diskotéka, playstation za poplatok.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do vody cca 300 m, bar na pláži. Lehátka a slnečníky zadarmo.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky Popoludňajšia káva, čaj a zákusok Zmrzlina pre deti Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje  Nápoje počas diskotéky nie sú súčasťou all inclusive

Športová ponuka

Zadarmo: plážový volejbal, stolný tenis, fitness, sauna, turecké kúpele (iba vstup, peeling za poplatok).
Za poplatok: biliard, stolný futbal, masáže, vodné športy na pláži.

Pre deti

Miniklub, detský bufet, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Pre handicapovaných

3 izby prispôsobené pre handicapovaných klientov.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby a vybraných častiach hotela.
Za poplatok: internetová kaviareň.

Platobné karty

EC / MC, VISA.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Rodinná izba (FR2): 4 dospelí / 3 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 13 rokov.

Doba transferu

70 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Seher Sun Palace Resort & Spa *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospelú osobu