Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Sentido Bilyana Beach ****

Výhody
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce
  • hotel pouze pro dospělé - pro osoby starší 16 let
  • lehátka a slunečníky na pláži zdarma
Popis hotelu

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Hotel pouze pro dospělé - pro osoby starší 16 let. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Poloha

historické centrum starého Nessebaru (památka UNESCO) cca 20 min příjemnou procházkou. Restaurace a bary v bezprostřední blízkosti hotelu. Letiště Burgas cca 35 km.

Pláž

přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vybavení

v zimě 2016/17 rekonstruovaný hotel se 135 pokoji a apartmány na 8 podlažích s výtahy. Přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí (cca 2 €/den), restaurace, a-la-carte restaurace, bary a minimarket. Ve venkovním areálu nový sladkovodní bazén a terasa na opalování, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A):cca 33 m2, malá chladnička, posezení, klimatizace, set pro přípravu kávy a čaje, sat. TV, fén, sprcha, WC, balkon s bočním výhledem na moře.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Dvoulůžkové pokoje (A1D/A2D/A3D): balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): přímo u pláže - 'beach front', jinak jako A2D.

Komfort plus pokoje (A2K/A3K): ve vyšším patře, balkon s bočním výhledem na moře, jinak jako A2A.

Stravování

all inclusive.Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. 1x za pobyt večeře v a-la-carte restauraci (rezervace nutná, nealkoholické nápoje v ceně, víno a ostatní alkoholické nápoje za poplatek). Večer je požadováno vhodné oblečení. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v lobby a SENTIDO Blue baru od 17.00 do 23.00 h. Pozdní snídaně do 11.30 h. Káva, čaj, místní alkoholické a nealkoholické nápoje ve snack restauraci od 12.00 do 18.30 h. Nealkoholické nápoje, místní pivo a víno k obědu a večeři v hlavní a snack restauraci.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, biliár. Denní, večerní a sportovní animace. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (vyhřívaný v květnu a září). Za poplatek: Spa centrum s parní lázní, kosmetikou, saunou, velkým výběrem masáží.

Info (letecky)

místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, Diners.

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště za poplatek cca 5 €/den; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc; platba kartou: VISA, MasterCard, Diners.

Upozornění (letecky)

hotel pouze pro dospělé - ubytování možné od 16 let.

Upozornění (vlastní dopravou)

hotel pouze pro dospělé - ubytování možné od 16 let.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2019, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2019

výhodná nabídka:

  • Joker pokoje

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Nesebar

Leží 30 km severne od Burgasu. V posledných rokoch sa stal cieľom mnohých zahraničných turistov. Je úžasnou kombináciou historických pamiatok, čistého mora, veľmi lacného stravovania a množstva možností pre voľný čas. Nesebar je vyhľadávaným letoviskom i kvôli svojim výbornýn reštauráciam, ktoré ponúkajú čerstvé morské pochúťky a to za veľmi prijateľné ceny. Taktiež ponúka kompletnú škálu aktivít pre športové vyžitie. Nesebar je vzdialený len 3 km od Slnečného Pobrežia.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Nesebar