Hotel Sentido Bilyana Beach

  Bulharsko, Nesebar

SENTIDO Bilyana Beach

    Bulharsko, Nesebar
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Nasledujúci text je strojovo preložený... zobraziť v origináli zobraziť v origináli
Hotel je možné rezervovať len pre dospelých!
Ďalšie podrobnosti nájdete v časti „Poznámky“.

Nasledujúce služby spríjemňujú Vašu dovolenku vo všetkých SENTIDO Hotels & Resorts:

 • Dovolenka Concierge pre jednotlivcov
  Návrhy a priania na dovolenku

 • Neskoré raňajky do 11:30

 • Samostatné priestory v hlavnej reštaurácii
pre hostí nad 16 rokov

 • BLUE BAR so živou hudbou

 • Program aktivít 'Holiday Plus'

 • Ponuka vankúšov a topperov


VEĽKÝ POHĽAD O STAROSTLIVOSTI ... PRIAME LOKALITA ...

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, centrálne a pritom tiché. Staré mesto Nessebar (svetové dedičstvo UNESCO) s veľkými pamiatkami je v blízkosti. Centrum mesta Nessebar s množstvom nákupných a zábavných podnikov, reštaurácií a barov je vzdialené asi 500 metrov. Mesto Burgas je vzdialené asi 30 km. Transferový čas z letiska: cca 45 až 60 minút.

Vybavenie: Hotel má 135 izieb na 8 poschodiach, recepciu s požičovňou trezorov, výťahy, Wi-Fi v celom hoteli (v cene), bufetovú reštauráciu s vonkajšou terasou a krásnym výhľadom na more, a-la-carte reštauráciu, snack reštauráciu, lobby bar, SENTIDO Blue Bar a mini trh. Vonku je bazén a slnečná terasa. Priamy prístup na pláž. Lehátka a slnečníky sú zahrnuté v bazéne a na pláži (v závislosti od dostupnosti).

Ubytovanie: Moderne zariadené dvojlôžkové izby (A1-3A) majú rozlohu približne 33 m² a sú vybavené príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, mini chladničkou, minibarom (za poplatok), klimatizáciou, trezorom, káblovou TV, WLAN (v cene), telefónom, kúpeľňou s vaňou Sprcha, WC, sušič vlasov a balkón s čiastočným výhľadom na more. Voliteľne aj s priamym výhľadom na more (A1-3D) alebo ako ekonomická izba (A2-3S) bez bezpečného a bočného výhľadu na more, inak zariadenie ako A2A, rezervovateľné. Dvojlôžkové izby na pláži (A2-3B) sa nachádzajú bližšie k pláži, s rovnakým vybavením ako A2D. Izby Comfort plus (A2-3K), asi 33m2, sa nachádzajú v horných poschodiach s čiastočným výhľadom na more a sú inak vybavené ako A2A.

Jedlo a pitie: All Inclusive. Večera sa vyžaduje pre vhodné oblečenie.

All Inclusive: Všetky jedlá sú podávané formou bufetu. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 12:00 do 23:00. Neskoré raňajky do 11:30. Malé jedlá v snack reštaurácii od 12.00 do 18.30. 1x za pobyt večera v a la carte reštaurácii (vrátane vody a nealkoholických nápojov, alkoholických nápojov za poplatok, s rezerváciou). Počas večere sa vyžaduje vhodné oblečenie.

Šport / Aktivity: V cene: Posilňovňa. Za poplatok: vodné športy (cez miestnych poskytovateľov).

Wellness: Zahrnuté: Krytý bazén (vyhrievaný v máji, septembri, októbri). Za poplatok: priestranné kúpeľné centrum s parným kúpeľom, saunou a tureckým kúpeľom. Relaxujte pri rôznych masážach a procedúrach.

Zahrnuté: Program aktivít "Holiday Plus": S ponukou Body & Mind si môžete udržiavať v kondícii, napríklad s SENTIDO Daybreak, kombináciou Tai-Chi, jogy a pilates s vybranou hudbou. SENTIDO Aqua Aerobic je na druhej strane vodnou zábavou pre všetkých, ktorí si cenia fitness, zábavu a vitalitu.

Info: Kreditné karty: Diners, Mastercard, VISA; Jazyky služby: nemčina, angličtina; Kategória krajiny: 4 hviezdičky.

Upozornenie: Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii za priaznivého počasia. Hotel je možné rezervovať pre hostí starších ako 16 rokov.

Úspora:15% zľava na vtáky v určitých termínoch, pozri cenovú časť.

Informácie o cenách: Nasledujúce informácie platia pre letnú sezónu 2019:
[b] V tomto hoteli je povinná rezervácia All Inclusive. [/ b]

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Sentido Bilyana Beach ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

Popis ubytovania a programu zájazdu v origináli

Nasledujúci text je zobrazený v origináli ... zobraziť strojový preklad
Das Hotel ist nur für Erwachsene buchbar!
Weitere Details finden Sie unter 'Hinweise'.

Folgende Services gestalten Ihren Urlaub in allen SENTIDO Hotels & Resorts noch angenehmer:

 • Holiday Concierge für individuelle
  Anregungen und Urlaubswünsche

 • Langschläferfrühstück bis 11.30 Uhr

 • Separate Bereiche im Hauptrestaurant
für Gäste ab 16 Jahren

 • THE BLUE BAR mit Live-Musik

 • Aktivitätenprogramm 'Holiday Plus'

 • Kissenauswahl und Topper-Angebot


TOLLER BLICK AUF ALT-NESSEBAR ... DIREKTE STRANDLAGE ...

Lage: Das Hotel liegt direkt am feinsandigen Strand, zentral und dennoch ruhig. Die Altstadt von Nessebar (UNESCO-Weltkulturerbe) mit tollen Sehenswürdigkeiten befindet sich in der Nähe. Das Zentrum von Nessebar mit zahlreichen Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten, Restaurants und Bars erreichen Sie nach ca. 500 Metern. Burgas liegt in ca. 30 km Entfernung. Transferzeit vom Flughafen: ca. 45 bis 60 Minuten.

Ausstattung: Das Hotel verfügt über 135 Zimmer auf 8 Etagen, Rezeption mit Mietsafes, Lifts, WLAN im gesamten Hotel (inklusive), Buffetrestaurant mit Außenterrasse und tollem Blick über das Meer, A-la-carte-Restaurant, Snackrestaurant, Lobbybar, SENTIDO Blue Bar und Minimarkt. Im Außenbereich befinden sich der Swimmingpool und die Sonnenterrasse. Direkter Zugang zum Strand. Liegen und Sonnenschirme sind an Pool und Strand inklusive (nach Verfügbarkeit).

Unterbringung: Die modern eingerichteten Doppelzimmer (A1-3A) sind ca. 33 qm groß und verfügen über Tee-/Kaffeezubereiter, Minikühlschrank, Minibar (gegen Gebühr), Klimaanlage, Safe, Kabel-TV, WLAN (inklusive), Telefon, Bad mit Dusche, WC, Föhn und Balkon mit seitlichem Meerblick. Wahlweise auch mit direktem Meerblick (A1-3D) oder als Sparzimmer (A2-3S) ohne Safe und seitlichen Meerblick, sonst Ausstattung wie A2A, buchbar. Die Beachfront-Doppelzimmer (A2-3B) befinden sich näher am Strand, bei sonst gleicher Ausstattung wie A2D. Die Komfort-Plus-Zimmer (A2-3K), ca. 33 qm, liegen in den oberen Etagen mit seitlichem Meerblick und sind sonst wie A2A ausgestattet.

Essen & Trinken: All Inclusive. Beim Abendessen wird um angemessene Kleidung gebeten.

All Inclusive: Alle Mahlzeiten werden Ihnen in Buffetform angeboten. Ausgewählte lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke von 12.00 bis 23.00 Uhr. Spätaufsteherfrühstück bis 11.30 Uhr. Kleine Gerichte im Snackrestaurant von 12.00 bis 18.30 Uhr. 1x pro Aufenthalt Abendessen im A-la-carte-Restaurant (Wasser und Softgetränke inklusive, alkoholische Getränke gegen Gebühr; mit Reservierung). Es wird um angemessene Kleidung während des Abendessens gebeten.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Fitnessraum. Gegen Gebühr: Wassersport (über lokale Anbieter).

Wellness: Inklusive: Hallenbad (beheizt im Mai, September, Oktober). Gegen Gebühr: Großzügiges Spa-Center mit Dampfbad, Sauna und Türkischem Bad. Entspannen Sie bei verschiedensten Massagen und Anwendungen.

Inklusive: Aktivitätenprogramm „Holiday Plus”: Mit den Body & Mind-Angebot können Sie sich ganz entspannt fit halten, z.B. mit dem SENTIDO Daybreak, einer Kombination aus Tai-Chi, Yoga und Pilates zu ausgewählter Musik. SENTIDO Aqua Aerobic hingegen ist das Wasservergnügen für alle, die auf Fitness, Spaß und Vitalität Wert legen.

Info: Kreditkarten: Diners, Mastercard, VISA; Servicesprachen: Deutsch, Englisch; Landeskategorie: 4 Sterne.

Buchungshinweis: Die Aktivitäten und Einrichtungen im Außenbereich stehen wetterabhängig zur Verfügung. Das Hotel ist für Gäste ab 16 Jahren buchbar.

Sparvorteil: Bis zu 15% Frühbucherrabatt zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Preisteilinformationen: Folgende Informationen sind gültig für die Sommersaison 2019:
[b]In diesem Hotel ist die Buchung von All Inclusive obligatorisch.[/b]

0220 665 410 Číslo zájazdu: 887 663
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-sentido-bilyana-beach-nesebar-bulharsko-z887663/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.