Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Shangri-La Barr Al Jissah - Al Waha & Al Bandar *****

Poloha

Luxusní komplex skládající se ze tří resortů s panoramatickým výhledem na pláž a skalní útvar. Zdarma shuttle na místní trh Muttrah a do nákupních center. Argentinská, rybí a italská restaurace. Výlety lodí za delfíny, velrybami, západy slunce a do pouště. Dětský klub, dětský bazén, potápěčské kurzy PADI.

Vybavení hotelu

2 restaurace a bary,

bazén,

fitness centrum,

plážové sporty,

wellness,

dětský klub,

4 tenisové kurty,

konferenční místnost 700 osob.

Vybavení pokoje

Pokoj typu Standard s klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, TV, trezorem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, balkónem/terasou. Za příplatek pokoj typu sea view 32 m2, executive sea view 45 m2 a family s propojenými pokoji pro čtyřčlennou rodinu.

Stravování v hotelu

Snídaně formou bufetu. Obědy a večeře za příplatek.

Služby v ceně zájezdu

klimatizace,

šnorchlování,

internet.

Služby za poplatek

potápění.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Omán

Arabský štát Omán poskytuje široké možnosti rozvoja cestovného ruchu. Jeho prostredie predstavuje rozprávkovú ríšu orientu. Z prírodného hľadiska je tvorený púšťami, oázami, horskými masívmi a úrodnými nížinami pozdĺž prechodných alebo trvalých riek. Skutočnú krásu predstavujú nedotknuté pláže Arabského mora. Najobľúbenejšie obdobie pre návštevu Ománu je október až máj. V zime siahajú teploty v Ománe mierne nad 20 °C, preto je to ideálne obdobie na cestovanie, na jar a na jeseň sú zase skvelé podmienky pre pobyt pri mori. V lete panujú horúčavy aj nad 40 °C. Doslova magické sú rôzne prejavy a zvyklosti miestnej kultúry. Najviac preslávené sú miestne bazáre a trhy. Ománska kuchyňa je veľmi pestrá a môže sa pochváliť najmä skvelou prípravou rýb, mäsa a prílohami, akými sú ryža alebo chlebové placky. Exkluzívna je tradičná káva z Džezva. Najvyhľadávanejšou prímorskou lokalitou v Ománe je Dafár.

Víza
• môžu turisti vybaviť elektronicky - cez webovú stránku https://evisa.rop.gov.om (len v angličtine)
• alebo po prílete do destinácie

Hotely Muscat