Side Alegria Hotel & Spa

  Turecko, Side, Kumköy

Hotel Side Alegria and Spa

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Kumköy
Pôvodná cena
770 EUR/os

Cena
730 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 073 282
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis lokality

Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora iba cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apolónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. V blízkosti Side je známe antické mesto Aspendos s nádherným amfiteátrom. Stredisko je známe upravenými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kvalitnými službami. V Side sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, diskoték, obchodov, turecký bazár i prístav.

Info

Hotelový komplex Side Alegria and Spa sa nachádza v časti Kumkoy, pár kilometrov od historického mestečka Side a neďaleko od piesočnatej pláže. Ponúka služby len pre dospelých klientov. Vzdialenosti pláž 240 m centrum (Side) 4 km nákupné možnosti 100 m letisko 55 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky izby orientované na morskú stranu (za príplatok) izby bočne orientované na morskú stranu (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT, WiFi (zdarma) klimatizácia, minichladnička vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy trezor (za poplatok) balkón Vybavenie hotela: vstupná hala s recepciou výťah v hlavnej budove WiFi (zdarma) hlavná reštaurácia 2 á la carte reštaurácie (turecká a talianska, za poplatok) lobby bar, bar pri bazéne, plážový bar 2 vonkajšie bazény ležadlá, slnečníky a matrace pri bazéne (zdarma) turecké kúpele (nutná rezervácia) sauna, masáže a vírivka (za poplatok) kozmetika, kaderníctvo (za poplatok) TV miestnosť obchodíky

Stravovanie

All inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov neskoré raňajky popoludňajšie občerstvenie (káva, čaj, koláče, pečivo, snack) polnočná polievka skoré raňajky (24.00 - 07.00) alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 - 23.00)

Pláž

vlastná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (zdarma)

Šport a zábava

jednoduché animácie stolný tenis, posilňovňa biliard a tenis (za poplatok) vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Sliač, Košice, Poprad, Piešťany trvanie letu 2 hod. 20 min transfer cca 70 min

Základná cena zahŕňa

Letecká: ubytovanie podľa počtu dní so službami all inclusive (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky.

Základná cena nezahŕňa

Letecká - povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (29 €)

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fifo, IČ: 31443770. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Side Alegria and Spa *****
  • Lokalita podľa CK: Side
  • Miesto podľa CK: Side

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Side Alegria Hotel & Spa ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 200 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 073 282
Dnes 7.30–16 h

Lokalita

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Nezáväzná objednávka

Hotel Side Alegria and Spa
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Kumköy

Pôvodná cena
770 EUR/os

Cena
730 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 073 282

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
730,32 €
príplatok za izbu bočne orientovanú na morskú stranu
0
49,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
336,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
29,00 €