50 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Side Sedef ***

Poloha a popis

Hotel Side Sedef se skládá ze dvou bloků a jeho kapacita je 71 pokojů. Nachází se v historické oblasti města Side. K antickým památkám se dá dojít krásnou desetiminutovou procházkou. Centrum s nákupními možnostmi, bary a restauracemi se nachází 1 km od hotelu. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km. Město Manavgat s proslulými vodopády je vzdálené 7 km. Hotel se nachází 50 m od písečné pláže je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavenie hotela

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, faxem, telefonem, internetem, WiFi v lobby zdarma, masážemi, stolním tenisem, trezory.

Vybavenie izby

Standardní pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, televizorem, balkonem, minibarem, koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů.

Stravovanie

Stravování formou All Inclusive (10:00-22:00)

Snídaně 07:30-09:30
Oběd 12:30-14:00
Čaj/káva/zákusek 16:00-16:30
Večeře 19:00-21:00
Bar u bazénu 10:00-22:00

Lahvové a importované nápoje za poplatek.

Změna časů a složení koncepu vyhrazena dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálena 50 m od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma. Možnost využití široké škály vodních sportů za poplatek. Na pláži není bar. U pláže se nachází promenáda určená k denním i večerním procházkám po letovisku.

Pre deti

dětský bazén a skluzavka u bazénu

Šport a zábava

bazén, skluzavka, stolní tenis, masáže, WiFi v lobby, občasné animační programy - změna programu vyhrazena dle vedení hotelu.

Služby v cene

lehátka a slunečníky na pláži, WiFi v lobby

Služby za poplatok

Stolní tenis, masáže, koktejly, importované nápoje

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Side