Popis

Popis hotela Sol House Mallorca Mixed By Ibiza Rocks ****

Poloha

V centru rušného letoviska Magaluf. Množství obchodů, restaurací, barů a diskoték v okolí hotelu. Zábavní park Katmandu cca 500 m. Vyhlášený klub BCM Planet Dance cca 200 m. Hlavní město cca 14 km, autobusová zastávka cca 50 m. Aquapark Western Park cca 2,5 km.

Vybavenie

375 pokojů, vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, obchody. Venku 2 bazény, bar, terasa s lehátky zdarma. Bali lehátka a osušky za poplatek.

Izby

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minilednička, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. DRPV: viz DR, výhled na bazén.

Zábava

DJ během dne, víkendové večerní party.

Stravovanie

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu.

Pláž

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 150 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Športová ponuka

Zdarma: fitness. Za poplatek: masáže, umělá vlna na surfování Wave House cca 50 m, golfové hřiště Poniente cca 3 km, Bendinat cca 5 km, Santa Ponca cca 9 km.

Pre deti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Internet

Zdarma: WiFi v areálu. Za poplatek: internetový koutek.

Platobné karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

40 min

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Hotely Mallorca