Popis

Popis hotela Sporthotel Semmering ***

Poloha

hotel leží nedaleko českých a slovenských hranic v krásné krajině Vídeňských Alp (orientačně Brno 215 km, Bratislava 130 km, Praha 350 km). Centrum městečka Semmering a potraviny cca 800 m.Lyžařský areál: 800 m Semmering, lanovky Spital cca 7 km.

Ubytování

vkusně zařízené pokoje (DBL) pro 2-3 osoby, vždy s koupelnou a WC, TV, fénem, wifi zdarma; balkon za příplatek.

Stravování

polopenze – bufetová snídaně, večeře 3chodové menu.

Vybavení

recepce, úschovna zavazadel, hala, internetový koutek zdarma, wifi zdarma, lyžárna, výtah, parkoviště zdarma, snídárna, jídelna, restaurace, bar, kavárna, konferenční místnost, dětský koutek, wellness (300 m2, pro děti od 14 let) se saunou, finskou saunou a odpočívárnou, krytý bazén (od 0 let, pondělky dopoledne zavřený), solárium a masáže za příplatek, bowling a curling za poplatek.

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Dolné Rakúsko