Hotel Star Beach Village & Water Park

  Grécko, Kréta, Hersonissos

STAR BEACH VILLAGE & WATERPARK

    Grécko, Kréta, Hersonissos, Kréta - Heraklion
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis

Vzdialenosť od letiska: 25 km Najbližšie mesto (km): Hersonissos 1,5 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 50 m

Základné informácie

Hotel Star Beach Village v meste Hersonissos je štýlový moderný hotel, 50 metrov od mora. Má priestranné a pohodlné dvojlôžkové izby a nádherný výhľad na veľké modré krétske more. Je ideálnym miestom pre rodiny, ľudí, ktorí hľadajú oddych a relax, a pre tých, ktorí hľadajú zábavu a vzrušenie počas svojej dovolenky.

Poloha

Hotel sa nachádza 25 km od medzinárodného letiska v Heraklione, 1,5 km od mesta Hersonissos.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini chladničkou, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 50 m od hotela, ležadlá a slnečníky sú k dispozícií bez poplatku.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite ? la carte reštaurácie, k dispozícií je 5 barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské animácie, detská diskotéka, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, aqua aerobik, basketbal, mini futbal, šípky, boccha. Biliard a motorizované vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

Wellness

Sauna, masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra sú k dispozícií za poplatok.

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení. Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 048 907
Dnes 8–14.30 h

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií