Hotel Steigenberger Pure Lifestyle

  Egypt, Hurghada

Steigenberger Pure Lifestyle Resort

    Egypt, Hurghada
Pôvodná cena
1 728 EUR/os

Cena
778 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 034 859
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Tento skvelý hotel, ktorý otvoril svoje brány koncom roku 2018, patrí do hotelovej siete Steigenberger a ponúka prvotriedne služby a luxus svojim klientom od 16 rokov.Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Hurghada na pobreží Červeného mora. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú v blízkosti hotela. Medzinárodné letisko Hurghada je vzdialené iba 5 km a samotné centrum Hurghady 6 km.

Vybavenie:
5- poschodová budova, výťah, 115 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 6 a´la carte reštaurácii (orientálna, talianska, morská, medzinárodná, barbeque, čínska), 10 barov, 3 bazény (z toho 2 v zime vyhrievané), vstup do aquparku hotela Steigenberger Aqua Magic 09:00 - 15:00, živá hudba, amfiteáter, disco, fitnes, aerobik, billiard v bazéne, jacuzzi, sauna, parná sauna. Klienti môžu využívať aj niektoré služby sesterského hotela Steigenberger Al Dau Beach, ako napríklad SPA centrum, golf, bary a bazény. Za poplatok: masáže, manikúra, pedikúra, skrášľovacie procedúry, kaderník, práčovňa, obchody, doktor, 9- jamkové golfové ihrisko - vybavenie, osvetlenie, golfový vozík.


Ubytovanie:
2- lôžkové jacuzzi suity s možnosťou 1 prístelky (50 m2), v hoteli je možné ubytovať osoby od 16 r., swim up suity (55 m2, max. 2+1, jacuzzi, vlastný vstup do bazéna), penthouse suity (110 m2, max. 2+1), klimatizácia, kúpelňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, minibar (dopĺňaný denne), set na kávu a čaj, balkón/terasa. Za poplatok: room service.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, nočné občerstvenie, snack, káva, čaj, koláčiky, live cooking (pizza, morské plody, sushi, ázisjké, talianske, japonské špeciality), klienti môžu využiť aj niektoré reštaurácie hotela Steigenberger Al Dau Beach, lobby bar, bar pri bazéne, pure chill bar, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred), čerstvé ovocné šťavy, importované nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza pri piesočnatej pláži. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar sú k dispozícií zadarmo a takisto využitie pedálových bicyklov (rezervácia nutná vopred). Vodné športy a škola potápania sú na pláži k dispozícii za poplatok.Základná cena zahŕňa

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Hurghada - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Povinné V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo. V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 15 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo. V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Základná cena nezahŕňa

Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko. Povinné poplatky v destinácii: víza (platia sa po prílete na letisku v Hurghade, orientačná cena 25 €)

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Happy Travel, IČ: 46915206. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Steigenberger Pure Lifestyle Resort *****
  • Lokalita podľa CK: Hurghada
  • Miesto podľa CK: Hurghada

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 034 859
Dnes 7.30–17 h

Nezáväzná objednávka

Steigenberger Pure Lifestyle Resort
    Egypt, Hurghada

Pôvodná cena
1 728 EUR/os

Cena
778 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 034 859

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
778,00 €
príplatok za parkovanie při letisku v Bratislave - celá ubytovacia jednotka
0
65,00 €
povinný príplatok za servisné poplatky - dieťa 2-11 rokov
0
199,00 €
povinný príplatok za servisné poplatky - dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko
0
59,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
25,00 €