Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Stintino Calas Hotel ***

Tento príjemný 3* hotel sa nchádza v lokalite Cala Lupo, v blízkosti miestnej dedinky Stintino len pár kilometrov od slávnej pláže La Pelosa s bielym pieskom a nádherne priezračným morom. Hotel je cca 45 km od letiska Alghero a 145 km od Olbie.

Pláž:
pláž 'La Pelosa' vzdialená 1,5 km, pláž 'Le Saline' 4,5 km, piesočnatá pláž s bielym pieskom. Dve malé piesočnaté pláže - Coves sú dostupné z hotela cez záhradu.

Centrum:
v lokalite Stintino.

Ubytovanie:

Hotel pozostáva z 39 izieb (22 dvojlôžkových, 8 trojlôžkových a 9 štvorlôžkových), všetky sú vybavené klimatizáciou, TV, terasou, kúpeľňou so sprchou, sušičom vlasov, trezorom. K dispozícii sú izby s výhľadom na more alebo s výhľadom do záhrady.Stravovanie:

all inclusive:

Raňajky: posilnený bufet. Obedy a večere formou švédskych stolov. Nápoje k jedlám: domáce víno, voda, pivo a nealko nápoje. Otvorený bar: džúsy, domáce víno, voda, nealko nápoje, čapované pivo od 11:00 do 21.30.

Popoludňajšie občerstvenie: slané, sladké od 16:00 do 17:00.

Stravovanie začína večerou v deň príchodu a končí raňajkami v deň odchodu.

Open bar pri bazéne od 11:00  - 12:30 a od 14:30 do 19:30. V reštaurácii od 12:30 do 14:30 a od 19:30 do 21:30.

Národné likéry ako je myrta, grappa, limoncello.

Na obed je k dispozícii obedový balíček, ktorý je potrebný si vopred vyžiadať - na mieste.


Obed vo sviatok Ferragosto je za povinný príplatok 50€/ osoba - platba na mieste.

Open bar pri bazéne od 11.00  - 12.00

Vybavenie a služby:

K dispozícii sú transfery autobusom (cca 5x/deň) z letiska Alghero do hotela (cena cca 4€/osoba/cesta - lístok zakúpite priamo v autobuse). Možnosť rezervácie súkromných transferov z letiska. K dispozícii je kyvadlová doprava (v sezóne) na pláže Saline,Tonnare, Tanca Manna, Cala Reale, Le Vele, Punta Negra, Capo Falcone.... Každý deň od 8:00 do polnoci, cena cca 1€/osoba - lístok priamo v doprave.


Reštaurácia, pizzéria, bar. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
plážový volejbal, vodný aerobic 3x týždenne, ráno, 2 tenisové kurty (za poplatok). Wifi v celom hoteli, bazén s morskou vodou, vonkajší bazén - slnečníky a lehátka v závislosti od dostupnosti.

Parkovisko:
áno, v závislosti od dostupnosti.

Nástupné dni:
na vyžiadanie ľubovoľný.

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Sardínia