Popis

Popis hotela Summer Dream

Popis a poloha

Aparthotel Summer Dreams je vhodný pre nenáročných klientov. Aparthotel sa nachádza jeden kilometer od piesočnatej pláže a takmer 2 kilometre od úplného centra rezortu, V okolí s anachádza mnoho obchodíkov, butikov, reštaurácií a atrakcií,

Vybavenie hotela

Oddýchnuť si môžete pri bazéne alebo na záhrade v areáli hotela. Wi- Fi pripojenie na internet je v celom hoteli spoplatnené. Recepcia je pre Vás otvorená nepretržite.

Vybavenie izby

V aparthoteli sa nachádzajú apartmány a štúdia, ktoré sú vybavené TV, klimatizáciou, trezorom, chladničkou, obývacím priestorom, kuchynským kútom spolu s kuchynským riadom, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na okolie ubytovania alebo bazén.

Stravovanie

V areáli hotela sa nachádza bar aj reštaurácia, kde môžete ochutnať bulharské ale aj medzinárodné jedlá. Každá izba je vybavená kuchynským kútom a v okolí sa nachádzajú aj minimarkety.

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie