700 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Summer Village ***

Poloha

Komplex leží cca 800 m od centra malého strediska Marmari s barmi, tavernami a obchodíkmi. Hlavné mesto ostrova cca 14 km.

Vybavenie

Recepcia, reštaurácia, snack bar, minimarket. V záhrade bazén s oddelenou časťou pre deti, terasa na opaľovanie s ležadlami a slnečníkmi zadarmo.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), individuálna klimatizácia (na vyžiadanie), LCD TV/sat., telefón, minichladnička, balkón alebo terasa. DRS: pozri DR, zrenovované izby.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora cca 700 m od hotela. Ležadlá a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky formou bufetu (07.30–10.00 hod.) Obed formou bufetu (12.00–14.00 hod.) Večera formou bufetu (19.00–21.00 hod.) Ľahké občerstvenie počas dňa Káva a čaj (10.30–22.30 hod.) Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (do 22.30 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: stolný tenis, minifutbal.

Pre deti

Malý detský bazénik. Detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatek: internetový kútik v lobby.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRS): 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dvojlôžková izba (DRR): 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

55 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Kos