Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Sunrise Holidays Resort ****

Hotel známej hotelovej siete, ktorý prešiel v roku 2018 rekonštrukciou je určený len pre dospelých. Priamo pri pláži je vybudovaná umelá lagúna, ktorá umožňuje kľudné kúpanie bez vĺn. Na otvorené more sa pohodlne dostanete prieplavom z lagúny alebo zo schodíkov vedúcich z premostenia otvoreného mora a lagúny. Nachádza v blízkosti známeho nákupného centra Senza Mall, v ktorom môžete nájsť množstvo kaviarní, obchodov či reštaurácií. Letisko sa nachádza vo vzdialenosti asi 9 km od hotela. Historické centrum Hurghady je vzdialené približne 7 kilometrov.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, trezor na recepcii, lobby, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (stredomorská, medzinárodná), 5 barov, kaviareň, diskotéka, minimarket, obchod so suvenírmi, zlatníctvo, konferenčná miestnosť, bazén so sladkou vodou, kozmetický salón, zmenáreň a bankomat, animačné programy, ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, plážový volejbal, za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, kúpele, whirlpool a tenis s osvetlením, potápačské centrum

Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú vlastné sociálne zariadenie - kúpelňa s vaňou alebo sprchou, sušič na vlasy, WC, telefón, klimatizácia, set na prípravu teplých nápojov (na vyžiadanie), minibar, trezor, SAT LCD TV, Wi-fi zdarma, balkón alebo terasa, detská postieľka a žehlička s doskou na vyžiadanie

Stravovanie:

ALL INCLUSIVE

Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný popis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****: Tento hotel odporúčame pre dospelých či páry ktoré si chcú vychutnať kúpanie v Červenom mori, romantiku na pláži, relax na lehátku, ale zároveň i blízkosť rušného mesta. Piesočnatá pláž umožňuje bezpečné kúpanie aj pre neplavcov. Hotel ponúka útulné izby, kvalitné služby na úrovni a množstvo aktivít, ktoré zabezpečia, že na vašu dovolenku nikdy nezabudnete.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Hotely Hurghada