Sunshine Corfu Hotel & Spa

  Grécko, Korfu, Nissaki

Sunshine Corfu Hotel & Spa

    Grécko, Korfu, Nissaki
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Sunshine Corfu Hotel & Spa je nádherný hotel situovaný v sviežich záhradách. Nachádza sa pri piesočnatej a kamienkovej pláži, len 500 m od populárneho letoviska Nissaki na ostrove Korfu. Hostia hotela Sunshine Corfu Hotel ocenia príjemný personál, vynikajúce služby a pokojnú atmosféru, ideálnu pre páry a rodiny. 4-hviezdičkový Sunshine Corfu hotel je dokonale umiestnený na objavovanie nádherných pláží v okolí a na preskúmanie malebnej malej dediny, s množstvom reštaurácií a barov. Vzhľadom na svahovité umiestnenie tohto hotela, nie je vhodný pre hostí na invalidných vozíkoch alebo pre tých, ktorí majú problémy s chôdzou.
Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias): 23 km.

Ubytovania

K dispozícií sú: bungalov s možnosťou jednej prístelky, výhľad na záhradu/výhľad na more. Dvojlôžková izba v hlavnej budove s možnosťou jednej prístelky, výhľad na more. Promo izby. Rodinný bungalov s možnosťou dvoch prísteliek, výhľad na záhradu/výhľad na more. Rodinný mezonet s možnosťou dvoch prísteliek, výhľad na more. Junior Suita orientovaná na bazén (junior suite pool front) má k dispozícii jednu prístelku. Pre jednu osobu je k dispozícii bungalov, výhľad na záhradu/výhľad na more, a izba v hlavnej budove.
Hotel ponúka dobre vybavené a dobre zariadené priestranné pohodlné izby, plne vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, klimatizáciou (za poplatok), SAT TV, telefónom, trezorom (za poplatok). Prístelka, posteľná bielizeň, uteráky, práčovňa sú k dispozícii za príplatok a detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie. Všetky hosťovské izby majú zariadený balkón/terasu, s nádherným výhľadom na celé okolie.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, klimatizácia na verejných miestach, opatrovanie, autopožičovňa, konferenčné priestory, internetové služby, samoobsluha, kaderníctvo, parkovanie. Odhlásenie je o 12:00. Využívanie izby je k dispozícii do 18:00 za doplatok. WiFi (za poplatok) je k dispozícii vo vstupnej hale. Internetový kútik (za poplatok), uteráky pri bazéne sú k dispozícii za vratnú zálohu. Vonkajšie sladkovodné bazény s integrovaným detským bazénom, lehátka a slnečníky, mini klub, ihrisko, špeciálny detský bufet, animácie, vodný aerobik, lukostreľba, plážový volejbal, šípky, stolný tenis, tenisový kurt, vodné športy (niektoré služby môžu byť za poplatok), open air kino, tanečné lekcie a TV miestnosť. Úplne nové kúpele Aphrodite Spa ponúkajú kozmetické ošetrenia a masáže, saunu a priestrannú telocvičňu (za poplatok). Upozorňujeme hostí, že hotel prevádzkuje prísny DRESS CODE (elegantné oblečenie) pri večeri. Muži musia nosiť dlhé nohavice.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.
Raňajky formou bufetu, Reštaurácia (Dionissos), denne: 07:00-10:00.
Obed formou bufetu, Reštaurácia (Dionissos), denne: 12:30-14:30.
Večere formou bufetu, Reštaurácia (Dionissos), denne: 19:00-21:30.
Večera, grécke; Rezervácia nutná, Reštaurácia (Taverna Zorbas), denne: 19:00-21:30.
Večera, talianska; Rezervácia nutná, Reštaurácia (Mamma Mia), denne: 19:00-21:30.
Občerstvenie, Reštaurácia (Taverna Zorbas oblasť), denne: 12:30-16:00.
Prestávka na kávu, denne: 17:00-18:00.
Nápoje:
Bar pri bazéne (zatvára sa o 18:00, ak je nízka obsadenosť),Denne: 10:00-00:00.
Diskotéka, denne: 23:00-02:00.
Bar pri bazéne, denne.
Bar, denne: 18:00-23:00.
Bar (Poseidon), denne: 09:00-00:00.
Hotel má škálu stravovacích možností, vrátane hlavnej bufetovej reštaurácie a a-la-carte taverny Zorbas a Talianskej reštaurácie Mama Mia. Ľahké občerstvenie a nápoje sú servírované po celý deň v bare pri bazéne a koktail bare, bar pri bazéne a music bar v hale sú otvorené až do polnoci. All Inclusive znamená kvalitné ubytovanie, chutné jedlá, neobmedzené nápoje a rôzne športové aktivity a hry. Tím talentovaných animátorov prezentuje vystúpenia, muzikály a večernú zábavu.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Sunshine Corfu Hotel & Spa ****
Typ pláže: kamienková, mólo
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 932 479
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-sunshine-corfu-hotel-spa-korfu-grecko-z932479/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií