Popis

Popis hotela The Long Beach Hotel Montenegro ***

Hotel Long Beach Montenegro, kat. 3*** prošel kompletní rekonstrukcí, stojí v blízkosti krásné písečné pláže „velika Plaža“, která je 12 km dlouhá a 50 m široká a zhruba 7 km od centra města Ulcinj.
Hotel nabízí svým hostům služby kavárny, plážového baru, restauraci, parkoviště, WiFi k dispozici v lobby baru zdarma.
Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, postele jsou buď 2x 90 x 190 cm nebo 1 x 160x190 cm, klimatizace, SAT TV, koupelna, WC, minibar, balkon, velikost cca 19 m2.
Pokoj Bunk Bed - pokoj pro 2 osoby s patrovou postelí, klimatizace, SAT TV, koupelna, WC, minibar, velikost cca 16,4 m2.
Spojené pokoje - Family - pro 4 osoby, jedná se propojený dvoulůžkový pokoj a pokoj Bunk bed, celková plocha 40 m2, 2 x terasa, klimatizace, SAT TV, 2 x koupelna WC.
Apartmán - apartmán max pro 4 dosp. a 1 dítě, 1 x ložnice s lůžkem 160 x 190 cm + denní místnost rozkládacím gaučem, kliamtizace, SAT TV, koupelna, WC, minibar, velikost 34 m2.
Stravování: All inclusive. Služby All inclusive obsahují snídani, oběd a večeři, nealko a alkoholické nápoje místní a vybrané zahraniční produkce, zdarma WIFi v Lobby baru, hřiště na plážový volejbal plážová lehátka a slunečníky.
Pobytová taxa ve výši 1,5 Eur/os./den se platí na recepci.
Dítě do 3 let bez nároku na služby má pobyt zdarma, děti 3-12,99 let mají slevu 50 %.
Vzdálenost od moředo 100 m od moře

Čierna Hora

Čierna Hora je menší štát ležiaci pri Jadranskom mori. Väčšina územia je hornatá s vrcholmi presahujúcimi aj 2500 metrov nadmorskej výšky. Pobrežie je dlhé takmer 300 km a tvoria ho piesočnaté a štrkové pláže, kúzelné zálivy a mohutné útesy. Malebnú krajinu dotvárajú dedinky, historické pamiatky, starobylé mestá i moderné prímorské letoviská. Krásy Čiernej Hory sú podobné tým chorvátskym. Veľkou výhodou je však menej rozvinutý turistický ruch a pokojnejšie prostredie. V Čiernej Hore je tiež oveľa viac piesočnatých pláží a miestne destinácie sú letecky oveľa lepšie dostupné. Pobrežie Čiernej Hory je veľmi obľúbené kvôli možnosti potápania, plachtenia a vykonávania všetkých možných vodných športov. Prírodné podmienky krajiny sú veľmi vzácne, menej obývané časti Balkánskeho polostrova všeobecne zaručujú pozoruhodnú faunu a flóru.

Hotely Ulcinj