Popis

Popis hotela Thermenhotel Vier Jahreszeiten ****

Popis

Komfortný rodinný a golfový hotel sa nachádza priamo pri hoteli Sonnentherme Lutzmannsburg a je prepojený s vedúcim európskym detským a detským zábavným kúpeľom cez župan.

umiestnenie a vzdialenosť

Centrum: Lutzmannsburg 500 m, Verejný krytý bazén: Therme (Župan) Lutzmannsburg 150 m, Potraviny: Lutzmannsburg 1 km, Nákupy: Oberpullendorf 10 km, Vlaková stanica: Deutschkreutz 20 km, Letisko: ,

všeobecné vybavenie

Recepcia, hala / lobby, salónik, WLAN: zadarmo, 2 vleky, parkovanie: zadarmo, garáž: platí sa na mieste, jedáleň, reštaurácia, bar, vinný sklípek.

vybavenie izieb

Detská postieľka k dispozícii ako prístelka vo všetkých typoch izieb, Sprcha / WC, Sušič vlasov, Župan na zapožičanie: zadarmo, Papuče na pláži: platí sa na mieste, Euro 2, - za pár (k dispozícii na recepcii), Posezení, na izbe, Minibar: platí sa na mieste, Telefón, Káblová televízia, WLAN: zadarmo, Trezor: zadarmo, Nefajčiar, Prenájom kúpacej uteráky: Euro 3, - za kus (s možnosťou prepojenia).

typy izieb a apartmány

2 posteľ Sprcha / WC, 25 m2, 2-4 lôžková sprcha / WC, ~ 28 m2.

Fitness, wellness

Wellness oblasť: Dospelé a tiché Kúpele Sauna obec 1300 m2, pre deti od 15 rokov. Parný kúpeľ, Sauna, Fínska sauna, Bio sauna, Relaxačná miestnosť, Otváracie hodiny: Sauna k dispozícii od 10:30 do 21:30 hodín.

Fitness, Wellness, Služby na mieste

solárium; Beauty Centre, Masáže.

Stravovanie

Polpenzia, raňajkový bufet, šalátový bar, večera (4 chody): s výberom.

Aktivity v cene

Posilňovňa.

Deti

detská postieľka; Playroom, Požičiavanie hier: na recepcii, Detské ihrisko, Detská stolička.

Domáci maznáčikovia

Euro 15, - za noc splatné na mieste bez jedla.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Burgenland