Hotel Titanic Palace Resort

  Egypt, Hurghada, Hurghada - juh

Titanic Palace

    Egypt, Hurghada, Hurghada - juh
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha:

Hotel Titanic Palace je situovaný priamo na krásnej dlhej pieskovej pláži, ideálnej na šnorchlovanie. Od centra mesta Hurghada s množstvom nákupných a zábavných možností, je vzdialený približne 18 km.

Popis:

Tento obľúbený hotelový komplex ponúka ubytovanie v 593 vkusne zariadených izbách. K vybaveniu hotela patrí elegantná vstupná hala s recepciou a lobby barom, WiFi pripojenie (za poplatok), dve hlavné reštaurácie, päť Ala carte reštaurácií (indická, čínska, mexická, mongolská, japonská), bar, menšie obchody a SPA centrum. Hotel je obklopený nádhernou palmovou záhradou, uprostred ktorej sa rozprestiera priestranný sladkovodný bazén, detský bazén a pool bar. Nájdete tu taktiež Aquapark s množstvom vodných atrakcií, či už šmýkačky alebo umelé vlny. Plážové ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazénoch aj na pláži, sú k dispozícii zdarma.

Ubytovanie:

Ubytovať sa možno v hlavnej budove aj menších bungalovoch. Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha/vaňa, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, telefónom, SAT TV, trezorom, minibarom a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú taktiež rodinné izby s jednou manželskou posteľou a dvoma rozkladacími lôžkami.

Šport/Zábava:

Tenisový kurt, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, biliard, denný aj večerný animačný program. Za poplatok procedúry v SPA centre (sauna, hammam, parný kúpeľ, vírivka), potápačské centrum, bowling, vodné športy na pláži.

Možnosť využívania služieb susedného sesterského hotela Titanic Beach Spa & Aqua Park.

Deti:

Dva detské bazény s množstvom atrakcií, detské ihrisko, detské kino, mini diskotéka, mini klub pre deti od 4 do 12 rokov.

Stravovanie: All Inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Popoludňajšie občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, vrátane kávy a čaju, k dispozícii 24 hodín denne. Dva krát týždenne možnosť využiť večeru v jednej z Ala carte reštaurácií, nutná je však rezervácia vopred. Minibar denne dopĺňaný vodou a nealko nápojmi.

Základná cena zahŕňa

  • Letiskové poplatky

Základná cena nezahŕňa

  • Víza

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária ETI, IČ: 45701822. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Titanic Palace *****
  • Lokalita podľa CK: Hurghada
  • Miesto podľa CK: Hurghada

0220 665 410 Číslo zájazdu: 992 969
Dnes 8–14.30 h

Nezáväzná objednávka

Titanic Palace
    Egypt, Hurghada, Hurghada - juh

Cena
925 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 992 969

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
925,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €