Popis

Popis hotela TK Jadran *

Poloha

Poloha: Seget Donji, 4 km západně od Trogiru.

Pláž: 20m, betonová, 250m oblázková.

Bazén: venkovní bazén se sladkou vodou (od 15.5. do 30.9.).

Služby: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.

Klimatizace: ano.

Internet: wi-fi zdarma na recepci a baru.

Parkování: za příplatek cca 105 Kč/den.

Popis: Turistický komplex se skládá z hlavní budovy a 5 pavilónů - depandancí. V hlavní budově je recepce, restaurace s terasou s pohledem na moře, bar, TV místnost, na pláži jsou bary, pizzerie, gril restaurace (od 1.6. do 30.9.). Pokoje jsou velké od 14 - 16 m2.

Poznámky: 1x týdně dalmatský večer s živou hudbou. Zdarma využití lehátek a slunečníků u bazénu (do obsazení míst).

Cena navíc zahrnuje: - 1x týdně dalmátský večer s živou hudbou- zdarma využití lehátek a slunečníků u bazénu do obsazení míst.

Služby v ceně

Cena navíc zahrnuje:


• 1x týdně dalmatský večer s živou hudbou

• zdarma využití lehátek a slunečníků u bazénu do obsazení míst

Poznámka

SLEVA: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 8 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 8 do 13 let na přistýlce 50%. Dítě od 2 do 8 let na základním lůžku 30%. Dítě od 8 do 13 let na základním lůžku 20 %. Dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia