Hotel Tn Margarita Maris

  Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sveti Filip i Jakov

TN Margarita Maris

    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Sveti Filip i Jakov
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

V menšom mestečku cca 1 km od centra mesta s obchodmi, reštauráciami, kaviarňami (cesta prechádzkou po promenáde pozdĺž mora). Reštaurácie, kaviarne a detské atrakcie na pláži, najbližší obchod s pečivom a zeleninou/ovocím cca 500 m. Centrum susedného mesta Biograd na Moru cca 2 km (cesta možná pozdĺž mora), krásne historické mesto Zadar cca 30 km. 

Vybavenie

80 štúdií v dvadsiatich domčekoch (v každom domčeku 4 štúdiá) v oplotenom areáli, klimatizované spoločenské priestory, recepcia, hlavná reštaurácia, reštaurácia Konoba, bar na terase.

Izby

ST: kúpeľňa/WC, TV/sat., telefón, malý kuchynský kút (dve platničky, malá chladnička, riady a príbory), klimatizácia, terasa alebo balkón.

Stravovanie

Raňajky a večera formou bufetu. Nápoje počas raňajok zadarmo (čaj, voda, džús), nápoje pri obede a večeri nie sú v cene.

Pláž

Cca 250 m od areálu piesočnatá pláž s jemnými kamienkami a pozvoľným vstupom do mora, vhodná najmä pre deti (dlhá iba niekoľko metrov). Ďalej betónové móla lákajúce k opaľovaniu, ktoré tvoria krásnu pobrežnú promenádu vedúcu až do centra, lemovanú barmi, kaviarňami a detskými atrakciami. Dno mora kamienkové s pozvoľným vstupom, čiastočne kamenisté (odporúčame obuv do vody). Cestou do Biogradu na Moru malé a opustené piesočnato-kamienkové zátoky.

Športová ponuka

Za poplatok: Dva osvetlené tenisové kurty, plážový volejbal, multifunkčné asfaltové ihrisko.

Pre deti

Detské vonkajšie ihrisko a vnútorná herňa Detská postieľka za poplatok cca 5 eur/noc (na vyžiadanie)

Extra služby

Parkovanie zabezpečené na uzatvorenom parkovisku zadarmo (diaľkový ovládač od brány za zálohu cca 10 EUR/auto). Pobyt domácich zvieratiek možný do 15 kg za poplatok 6 eur/deň (na vyžiadanie).

Internet

Zadarmo: WiFi v celom areáli (bez garancie kvality signálu).

Maximálna obsadenosť

Štúdio (ST): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Tn Margarita Maris ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 130 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 796 027
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.