Hotel Trendy Side Beach

  Turecko, Side

Hotel Trendy Side Beach

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Letovisko

Side

Umístění

Hotelový komplex leží přímo u pláže, cca 800 m od centra Side, cca 62 km od letiště. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby (18+).

Pláž

Hotelová písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, plážový bar v rámci all inclusive.

Hotel

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, 2 restaurace a la carte, bar, bar u bazénu a na pláži, TV místnost, WiFi zdarma; za poplatek internetová kavárna. Bazén, krytý bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, minibarem (doplňován vodou a colou), balkonem; za poplatek trezor (cca 1 EUR/den). Za příplatek pokoje se stejným vybavením v hlavní budově.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30-20:30) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední snack, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v a la carte restauraci (nutná rezervace).

Rekreace

Animační programy, aerobic, boccia, fitness a stolní tenis, hammam, sauna; za poplatek kulečník, masáže, vodní sporty na pláži.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Trendy Side Beach ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 000 287
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-hotel-trendy-side-beach-side-turecko-z1000287/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.