Hotel Tropical Princess Beach Resort & Spa

  Dominikánska republika, Punta Cana, Bávaro

Tropical Princess Beach Resort & Spa

    Dominikánska republika, Punta Cana, Bávaro
Číslo zájazdu: 1 136 357
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

ODLETY PRAHA VÍDEŇLETIŠTĚ 25 KM 30 MINNA PLÁŽI VHODNÉ PRO DĚTIKLIDNÉ OKOLÍ


Zábavné centrum Calle Baribeňa s velkou řadou obchodů a zajímavými nabídkami. Velký výběr denních aktivit pro volný čas v prostorných bazénech. Večerní zábavní program. Zábavu také nabízí kouzelné Princess Tower Casino s bezplatnou dopravní obsluhou.

Vybavení hotelu

8 restaurací a barů2 bazényfitness centrumplážové sportytenisový kurtwellnessdětský klubKonferenční místnost pro 350 osob

Vybavení pokoje

POKOJ TYP SUPERIOR


hotelová budova

klimatizace

minibar

TV, trezor

koupelna, WC

vysoušeč vlasů

balkon/terasa

Služby v ceně zájezdu

ČESKÝ DELEGÁTALL INCLUSIVEKLIMATIZACEŠNORCHLOVÁNÍ

Služby za poplatek

INTERNETGOLF 1 KM 5 MINPOTÁPĚNÍ

Základná cena zahŕňa

  • leteckou dopravu, letištní taxy, transfery, ubytování, stravování, služby česky mluvícího delegáta, základní zdravotní pojištění od ERV cestovní pojišťovny.

Základná cena nezahŕňa

  • turistickou kartu (po příletu do Dominikánské republiky 10 USD / osoba), příplatek +990 Kč/ připojištění storno do 100.000 Kč + zpoždění zavazadel atd.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Siam Travel, IČ: 25930770. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Tropical Princess Beach Resort & Spa ****
  • Lokalita podľa CK: Punta Cana
  • Miesto podľa CK: Punta Cana

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Tropical Princess Beach Resort & Spa ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 136 357
dnes zatvorené

Dominikánska republika

Dominikánska republika je štát nachádzajúci sa na súostroví Veľké Antily v Karibskom mori. Tento ostrov objavil v roku 1492 Krištof Kolumbus a bol ním doslova očarený, rovnako ako súčasní návštevníci. Prírodné krásy tohto štátu sú veľmi rôznorodé. Nájdete tu trojtisícové horské pásma, národné parky, jazerá, jaskyne a predovšetkým nekonečné piesočnaté pláže obmývané krištáľovo čistým morom. Dominikánska republika vám umožní nahliadnuť aj do svojej zaujímavej histórie prostredníctvom veľkého množstva pamiatok v koloniálnom štýle. Nádherný tropický ostrovný štát Karibiku si vás určite získa najmä výnimočným exotickým prostredím, kde sa počas vašej dovolenky nachvíľu zastaví čas. V Dominikánskej republike na vás čaká veľmi prívetivé prostredie s veľmi milými ľuďmi. Ostrov celkovo pôsobí ako nefalšovaný romantický raj, preto je ideálnym miestom pre zamilované páry. Nezabudnuteľne pôsobí predovšetkým kombinácia krásneho pobrežia s exotickým slnečným počasím. Najvyhľadávanejšími lokalitami sú Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. apríla 2018 si turisti musia pre vstup do krajiny po prílete zaobstarať turistickú kartu. Od 25. apríla 2018 bude poplatok za turistickú kartu už zahrnutý v cene letenky.

Nezáväzná objednávka

Tropical Princess Beach Resort & Spa
    Dominikánska republika, Punta Cana, Bávaro

Cena
1 535 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 136 357

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 535,00 €
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
254,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 9 dní - osoba
2
17,55 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 9 dní
0
42,00 €