Hotel Tropitel Sahl Hasheesh

  Egypt, Hurghada, Sahl Hasheesh

Tropitel Sahl Hasheesh

    Egypt, Hurghada, Sahl Hasheesh
Číslo zájazdu: 1 059 741
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Objavte bohatú kultúru, architektúru a umenie starobylého Egypta a doprajte si zaslúžený oddych v príjemnom 5-hviezdičkovom hoteli. Ak máte radi relax v spojení s aktívnym oddychom, túto voľbu rozhodne neoľutujete.

Poloha:
Rezort sa nachádza v oblasti Sahl Hasheesh, vzdialenej 35 km od centra letoviska Hurghada. Nákupné možnosti sa nachádzajú priamo v hoteli a tiež aj v samotnej Hurghade. Medzinárodné letisko Hurghada je od hotela vzdialené 25 km.

Vybavenie:
5- poschodová hlavná budova, 543 izieb, výťahy, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie (talianska, mexická, indická), 4 bary, 3 vonkajšie bazény, 1 detský bazén, 3 tobogany, denné a večerné animácie, amfiteáter, živá hudba, miniklub (4 - 12r.), detské ihrisko, fitnes, aerobik, plážový volejbal, šnorchlovanie, boccia, stolný tenis, tenisové kurty, šípky, biliard. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, parná miestnosť, masáže, jacuzzi, vodná fajka, osvetlenie tenisových kurtov.

Ubytovanie:
2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (48 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 14 r., deluxe club izby (48 m2, max. 2+2), superior izby (48 m2, max. 2+2), rodinné izby (75 m2, 2 miestnosti, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, susič na vlasy, LCD TV, set na kávu a čaj, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: roomservice, minibar.

Stravovanie:
24 hod. Ultra all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:30, obedy 12:30 - 15:00, večere 19:00 - 22:00, neskoré raňajky nočné 00:00 - 01:00, snack 12:30 - 17:00, vegetariánska a diétna strava (na vyžiadanie), lobby bar, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hod. Za poplatok: a´la carte reštaurácie 18:30 - 22:00 (1x zadarmo, rezervácia nutná vopred), importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, orientálna kaviareň (16:00 - 01:00). Podrobný rozpis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž s koralovým podložím a s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelom. Pre vstup do mora je k dispozícií aj mólo. Odporúčame obuv do vody. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar od 09:00 do západu slnka sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy a potápačské centrum sú za poplatok.

Základná cena zahŕňa

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Hurghada - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Povinné V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo. V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 15 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo. V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Základná cena nezahŕňa

Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko. Povinné poplatky v destinácii: víza (platia sa po prílete na letisku v Hurghade, orientačná cena 25 €)

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Happy Travel, IČ: 46915206. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Tropitel Sahl Hasheesh *****
  • Lokalita podľa CK: Hurghada
  • Miesto podľa CK: Sahl Hasheesh

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Tropitel Sahl Hasheesh *****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 059 741
Dnes 7.30–17 h

Lokalita

Nezáväzná objednávka

Tropitel Sahl Hasheesh
    Egypt, Hurghada, Sahl Hasheesh

Pôvodná cena
1 148 EUR/os

Cena
628 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 059 741

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
628,00 €
príplatok za parkovanie při letisku v Bratislave - celá ubytovacia jednotka
0
65,00 €
povinný príplatok za servisné poplatky - dieťa 2-11 rokov
0
199,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
33,00 €