Hotel Tui Sensimar Alaya

  Egypt, Marsa Alam

Sensimar Alaya Beach Resort

    Egypt, Marsa Alam
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Niekoľko 2 poschodových budov okolo bazénov v krásnej záhrade priamo pri pláži, cca 7 km severne od letiska. El Quseir cca 68 km, Port Ghalib asi 9 km.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, lobby, hlavná reštaurácia, 4 reštaurácie à la carte (talianska, ázijská, libanonská, seafood), bary, nákupná pasáž, práčovňa/čistiareň. Vonku záhrada, 5 bazénov (v zime s možnosťou vyhrievania), terasa s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, bar a reštaurácia pri bazéne. V rámci komplexu možnosť využívať rôzne à la carte reštaurácie a akvapark so šmykľavkami pre deti i dospelých (za poplatok).

Izby

DRSSS: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), TV/sat., telefón, klimatizácia, trezor, minibar, súprava na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasa. DRSSSP: pozri DRSSS, môže byť znevýhodnený polohou DRSVS: pozri DRSSS, výhľad na more. DRSSWU: pozri DRSSS, priamy vstup do bazéna. DRXSV: pozri DRSSS, priestrannejšia, výhľad na more.
DRXSWU: pozri DRSSWU, priestrannejšia.

Zábava

Večerné animačné programy, živá hudba.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočnatá pláž priamo pri hoteli, vstup do mora cez mólo, vhodné na potápanie a šnorchlovanie. Piesočný vstup do vody v zátoke pri vedľajšom hoteli Steigenberger Coraya. Ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo, bar a reštaurácia na pláži.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00 - 24.00 hod.) Neskoré raňajky (10.00 - 11.00 hod.), polnočný snack (0.00 - 01.00 hod.) Popoludňajší snack, káva, čaj a zákusok (15.00 - 17.00 hod.) Možnosť obedov formou výberu z menu v reštaurácii na pláži alebo pri bazéne Minibar doplňovaný denne zadarmo (voda, vybrané nealkoholické nápoje, pivo a víno) 1x za pobyt večera v à la carte reštaurácii (nutná rezervácia) Zadarmo služby práčovne

Športová ponuka

Zadarmo: fitness a tenis (v partnerskom hoteli Steigenberger Coraya), stolný tenis, plážový volejbal, boccia, biliard, aerobik, akvaerobik, jogging, joga. Za poplatok: potápačské centrum.

Extra služby

Možnosť využiť koncept Dine around - iba u susedných sesterských hotelov (prehľad reštaurácií je možné nájsť na recepcii). Vstup zadarmo do akvaparku Madinat Coraya s 13 rôznymi atrakciami pre deti i dospelých.  

Wellnes

Wellness & Spa centrum v partnerskom hoteli Steigenberger Coraya Zadarmo: sauna, para, vírivka. Za poplatok: masáže a rôzne druhy skrášľujúcich procedúr.

Pre handicapovaných

Niekoľko izieb prispôsobených pre hendikepovaných klientov.

Internet

Zadarmo: WiFi v hoteli.

Platobné karty

VISA, EC/MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojizba superior (DRSSS/DRSSVÚ/DRSSP/DRSSWU): 2 dospelí Dvojizba deluxe (DRXSV/DRXSWU): 3 dospelí

Doba transferu

20 min

0220 665 410 Číslo zájazdu: 928 819
Dnes 7.30–17 h