1500 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Venezia Resort ***

Poloha a popis

Venezia Resort sa nachádza na okraji obľúbenej turistickej oblasti Faliraki a Kalithies, ktorá je známa pre krásnu zlatú piesočnatú pláž. Letovisko, ktoré je známe nielen krásnymi plážami a bohatým nočným životom, ale aj predovšetkým pohostinnosťou miestnych obyvateľov. Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti,avšak pri krátkej prechádzke cca 500 metrov nájdete obchody so suvenírmi, reštaurácie, taverny a kaviarne.

Vybavenie hotela

V hoteli je k dispozícii vstupná hala s 24-hodinová recepciou, reštaurácia, bar, exteriérový bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne, Wi-Fi pripojenie (zdarma), fax / fotokópie, výťah, parkovisko (zdarma), záhrada, obchod s darčekmi a suvenírmi trezor na recepcii (za poplatok), práčovňa (za poplatok), zmenáreň, detské ihrisko, biliardový stôl.

Vybavenie izby

Hotel ponúka ubytovanie v niekoľkých typoch izieb:

Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sociálnym zariadením, klimatizáciou (za poplatok), Wi-Fi pripojením (za poplatok), satelitný TV, telefónom, chladničkou, balkónom alebo terasou.

Superior izby sú vybavené kúpeľňou so sociálnym zariadením, klimatizáciou (za poplatok), Wi-Fi pripojením (za poplatok) trezorom (za poplatok), satelitný TV, telefónom, chladničkou, balkónom alebo terasou.

Stravovanie

Formou : All Inclusive

NÁPOJE:

• Nealkoholické nápoje, džúsy, pivo, víno, alkoholické nápoje miestnej výroby.

Všetky nápoje po 22:00 sú za poplatok.

Pláž a plážový servis

Pláž je vzdialená cca 1 km od hotela. Hotel pre svojich hostí zaisťuje bezplatný shuttle bus na pláž. Lehátka a slnečníky sú za poplatok.

Pre deti

Detská postieľka iba na vyžiadanie (za poplatok), detské ihrisko.

Šport a zábava

Biliardový stôl, potápanie (za poplatok), karaoke. Ponuku športov a zábavy, ktoré sú k dispozícii
získate po príchode do hotela.

Služby v cene

Lehátka a slnečníky pri bazéne, Wi-Fi pripojenie, parkovisko, shuttle bus na pláž. Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté v cene získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok

Detská postieľka, trezor na recepcii, práčovňa. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté v cene zájazdu a sú za poplatok získate po príchode na hotel.

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos