Popis

Popis hoteľa Vila Alpa ***

Popis ubytování

3-pokojový byt 64 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna 27 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Popis

Vícegenerační dům Villa Alpa". Ve čtvrti Punta 1 km od centra Umag, klidná, slunná poloha, 400 m od moře, 400 m plaz. Společné: pozemek 730 m2 (oplocený), malá zahrada, bazén (nezapuštěný) (2 x 2 m, 29.03.-15.11.). Zahradní nábytek. V domě: přístup na internet, trampolína, střešní terasa, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 300 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 400 m. Golfové hřiště 6 km, tenis 500 m, jízdárna 1.5 km. Sdílené užívání: 2 vířivky pro 6 osob (2 m x 2 m), možno použít dvakrát denně po dobu jedné hodiny pro byt.

"

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Istria