Popis

Popis hotela Vila Ana ***

Popis

Poloha: Vila sa nachádza v malom meste Resnik pri meste Kaštel Štafilić a od pláže je vzdialený len 50 m.
Služby: parkovacie miesto pre každý apartmán, k dispozícii je gril, kamienková pláž vhodná ako pre dospelých tak pre deti, v blízkosti je hotel pričom hostia môžu využívať jeho zariadenia pre hranie tenisu, volejbalu, pingpongu, bowlingu, prenájom lodiek, možnosť potápania

Ubytovanie:

App/2+2 – dvojlôžková spálňa, obývacia časť s 2 samostatnými lôžkami a kuchynským kútom, mikrovlnka, kúpelňa s WC, SAT TV, Wifi, klimatizácia, balkón.

2xApp/3+2 - Penthouse – trojlôžková spálňa, obývacia časť s 2 samostatnými lôžkami a kuchynkou, kúpelňa s WC, SAT TV, Wifi, klimatizácia, balkón s výhľadom na more.

App/6 – 3 spálne, jedálenská časť s kuchynkou, kúpelňa s WC, WC, SAT TV, Wifi, klimatizácia, terasa s posedením.

Strava: polpenzia (raňajky a večere bufetové stoly + nápoj).

Pláž: kamienková, cca 50 m.

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia