100 m od pláže | Typ pláže: kamienková, betónové pláty

Popis

Popis hotela Vila Jelena ***

Název zájezdu dle CK

Vila JELENA

Poloha

vila sa nachádza v blízkosti penziónu Pikolo, cca 600 m od centra mesta Sv. Filip i Jakov.

Vybavenie a služby

v blízkosti market, možnosť využívania grilu, terasa, zaistené parkovanie do 150 m od objektu (za poplatok cca 3 EUR/deň - platba na mieste), Wi-Fi ZADARMO. 

Ubytovanie

klimatizované apartmány - typ STUDIO 2(+0) - 2lôžková izba a vybavený kuchyn. kút, typ STUDIO 2(+1) - 3lôžková izba a vybavený kuchyn. kút, vždy sprcha a WC, SAT TV, balkón. Typ Apt. 4(+1) - jedna 2lôžková izba s vybaveným kuchyn. kútom, sprchou a WC, jedna 3lôžková izba, na chodbe priestranná denná miestnosť so SAT TV a balkónom, voľne prístupná. Klienti ubytovaní v Apt. 4(+1) majú pre seba celé poschodie objektu. Typ Apt. 6-8(+0) - štyri 2lôžkové izby, oddelená priestranná kuchyňa s vybaveným kuchyn. kútom, dve kúpeľne a WC, práčka, denná miestnosť s TV, balkón, apartmán sa nachádza na 2. poschodí.  

Šport a zábava

plážový volejbal, vodné športy podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

individuálne, s možnosťou dokúpenia polpenzie a obedov v reštaurácii Pikolo: raňajky formou bufetu, obedy alebo večere výberom z menu.

Pláž

okruhliaková, betónové pláty, cca 150 m, vhodná pre deti.

Doplňujúce informácie

STUDIO 2(+1) - prednostne obsadzované 3 osobami. Apartmány typu Apt. 6(+0) a Apt. 8(+0) - predaj len na vyžiadanie. Pobytová taxa - cca 1,35 EUR/os. /deň – platí sa na mieste.

Výhody a benefity

V termíne 31.8.-7.9. cena pobytu zahŕňa mimoriadnu zľavu 7=6.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Severná Dalmácia