200 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hoteľa Vila Lea

Doporučení

Typická místní vila, obložená známým bračským mramorem, je zařízená moderním nábytkem. Díky své poloze blízko centra, nejbližší pláže a možnosti navštívit i nejznámější pláž Chorvatska, Zlatni rat, je zárukou prožití nezapomenutelné dovolené. Příjemné zpestření je i výlet rybářskou lodí, který poskytuje sám majitel vily.

GPS

43.261702, 16.651792

Název

apartmány Lea

Pláž

Nejbližší oblázková pláž se nachází cca 200m od vily. Nejznámější a nejoblíbenější chorvatská pláž Zlatni rat je vzdálená cca 1000m.

Pláž

cca 200 m

Pláž

200

Poloha

Vila se nachází v klidné části letoviska Bol, vzdálená cca 200 m od pláže, centrum je vzdáleno cca 300 m a známá pláž Zlatni rat je vzdálená cca 1000 m.

Ubytování

Všechny apartmány s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi, trezorem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Studio S2 - jeden obývací pokoj s manželským lůžkem, kuchyňským a jídelním koutem. Apartmán A2 - ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Studio S3 - jeden obývací pokoj s manželským lůžkem a jedním lůžkem, kuchyňským a jídelním koutem. Apartmán A2+2 lux - ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, DVD přehrávač, myčka na nádobí. Apartmán A4 - dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem.

Vybavení

Možnost grilování. Zdarma: parkovací místa.

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Brač