Hotel Vila Mijo

Chorvátsko, Severná Dalmácia, Vodice

Vila Mijo

    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Šibenik, Vodice
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Ubytování

Vila Mijo se nachází v klidné části Vodice. Výhodou ubytování je společná místnost s vybavenou kuchyní, ledničkou, TV a posezením.

Vybavení

2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, sprcha, WC, na patře společná terasa

Stravování

2 - 3 minuty procházkou do hotelu Nikola. Snídaně a večeře bohatým bufetem

Pozice

350 m od oblázkové pláže
centrum města 20 minut procházkou podél pobřeží nebo turistickým vláčkem

Volný čas

na pláži vodní sporty – půjčovna šlapadel a loděk, motorových člunů, skútrů, tobogán, volejbalové hřiště, tenisové kurty a minigolf v blízkosti za poplatek

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Vila Mijo
Typ pláže: kamienková
Vzdialenosť od pláže: 350 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 706 231
dnes zatvorené

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-vila-mijo-severna-dalmacia-chorvatsko-z1706231/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.