150 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Vila Pavič ***

Poloha

Vila Pavič je od moře vzdálena cca 150 m a od centra města cca 250 m. Apartmány a pokoje jsou klimatizovány, mají SAT TV a zajištěné parkoviště. U této vily je možnost kombinace apartmánů a pokojů.

Koupání

Oblázková pláž.

Vybavení

TYP A2+2 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s jídelní částí a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon na stranu moře.

Služby

Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení snídaní a večeří v restauraci Šebin.

Sport

Vodní sporty.

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 8% do 31.12. a 6% do 31.1.

Tipy na výlety

Split, kaňon řeky Cetiny, Makarska, pohoří Biokovo, Brač.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.390 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia