Hotel Vila Pikolo

  Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sveti Filip i Jakov

Pikolo - penzion

    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Sveti Filip i Jakov
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis

Útulný penzion se nachází ve vilové čtvrti a je ideálním výchozím místem pro výlety po okolí.

Přehled

dítě zdarma Wi-Fi klimatizace

Stručná poloha

150 m od oblázkové pláže 250 m od centra 3 km od Biogradu na Moru

Poloha

Ve vilové čtvrti letoviska Sv. Filip i Jakov, asi 250 m od centra městečka. Pláže jsou oblázkové s betonovými platy na slunění, vzdálené cca 150 m. Jsou s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti. Letovisko leží 3 km severně od Biogradu na Moru, kam se nechá dojít procházkou podél pobřeží.

Vybavení

Restaurace a vstupní hala s recepcí. Parkování u domu zdarma. Na pláži bar, restaurace a dětské hřiště. V blízkosti obchody, směnárna, restaurace a kavárny. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, sociální zařízení, lednička nebo minilednička, SAT/TV, klimatizace a balkon. Wi-Fi na pokoji zdarma.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr ze tří menu. Možnost dokoupení plné penze.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Vila Pikolo ***
Typ pláže: betónové pláty, kamienková
Vzdialenosť od pláže: 100 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 461 849
Dnes 8–16 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-pikolo-penzion-severna-dalmacia-chorvatsko-z1461849/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.